Çözüldü Erkekler nasıl pürüzsüz ve hiç tüy olmayan bir vücuda sahip oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Flummoxxs

Centipat
Daha fazla  
Bir çok şort giyen erkek görüyorum yolda falan ve hiçbirinde bir tüy bile yok. Nasıl tüysüz olabiliyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay kolay birinin bacağına lazer epilasyon yaptıracağını düşünmüyorum. En azından ergenlik sonrası ortalama bir erkeğin bacağında bir sürü kıl olur. Bunları aldırmak da oldukça maliyetlidir. Ha tek tük çıkarsa bir ihtimal. Normalde ya kıl çıkmıyordur/çıkanlar ten rengine yakın renkte tüydür ya da tüy dökücü falan kullanmıştır diye düşünüyorum. Hem aklıselim olan birinin bacağındaki kılla ne alıp veremediği olabilir ki? Yeni nesil ne düşünüyor bilemem tabi.

Not: Profesyoneller ve bazı vücut geliştirenler için bu durum normal sayılabilir. Yorum bunun dışında kalanları kapsamaktadır.

Bir şey soracağım, bacak kılları permatik ile alınır mı? Hepsini almayacağım.

Alırsında daha fazla ve daha çabuk uzar tüy dökücü daha yavaş uzatıyor.
Kolay kolay birinin bacağına lazer epilasyon yaptıracağını düşünmüyorum. En azından ergenlik sonrası ortalama bir erkeğin bacağında bir sürü kıl olur. Bunları aldırmak da oldukça maliyetlidir. Ha tek tük çıkarsa bir ihtimal. Normalde ya kıl çıkmıyordur/çıkanlarten rengine yakın renkte tüydür ya da tüy dökücü falan kullanmıştır diye düşünüyorum. Hem aklıselim olan birinin bacağındaki kılla ne alıp veremediği olabilir ki? Yeni nesil ne düşünüyor bilemem tabii.

Herkeste güzel durmuyor ve hoşta değil. Kızlar tüysüz erkek sever :D

Geri
Yukarı