Erkekler neden kadın, kadınlar neden erkek gibi giyiniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazdığım ilk yorumu tekrar okur musun? Orada genelleme yapmıyorum ve açık giyinmesine söz söylemiyorum. Çomar erkeklerin dikkatini çekmek için “bilerek” belli bölgeleri açmaktan bahsettim. Laf çarpıtarak tartışma kazanmaya çalışma bana karşı, yemezler.
Cinsel organını da açsa polisi aramak zorundasın teşhirden. Kadın dokunma diyorsa dokunamazsın, dokunanı da savunamazsın. İstediği yerini istediği kadar açar bilerek de açar. Çomar erkekler diye kendini ayrı tutmaya çalışıyor bir de allahın çomarı. Tekrar üstünüzden geçeceğiz sizin sadece bekleyin.
Yönetim, bu tacize uğrayan kadınların seslerini çıkartmaması gerektiğini söyleyen arap köpeğine ban atacak mı acaba çok merak ediyorum.

Senin örneğin ile sorunun başlığının bir alakası yok. Benim anlatmak istediğimle de alakası yok. Sorunun başlığına göre örnek vermek istersen "senin annen neden erkek gibi boxer giyiyor?" diye örnek vermek gerekirdi...
1. dereceden yakın akrabalar üzerinden örnek verme. Örneğini kaldırır mısın? Raporlamayalım, ceza olmasın gereksiz. Senin amacın farklı. Hakarete getiriyorsun sözü.

Konuyu açan kişi nedenini soruyor fakat pek çok kişi "kimse karışamaz, herkes istediğini giyer" gibisinden cevaplar veriyor. Adam sebebini soruyor, kimsenin bir şeye karıştığı görüştüğü yok. Hemen ofansif algılayıp ezberlenmiş cevaplar vermek yerine sebebini düşünseniz olmuyor mu? Herhangi bir sebep bulamıyorsanız o zaman neden boş ve ezber cümlelerle papağanlık taslıyorsun demezler mi adama?

Bence senin algında büyük bir problem var.

. Gittikçe moda adı altında erkekleri feminenleştirmeye başladılar. Çoğu kişi farkında değil bunun. Erkekler dar giyinmeye başladı iyice.

''Erkekler neden kadın kadınlar neden erkek gibi giyiniyor?''

Ha şunu mu anlıyoruz buradan. Cahil bir kız, beğendiği bir erkeği etkilemeye çalıştığı için tecavüze uğrarsa ses etmem mi demek istiyorsun?
Hakikaten safsın. Taciz ve tecavüzü savunmuyorum ey akıllı arkadaşım. Suçu işleyen kimse en ağır cezayı almalı zaten. Kız da kendini eleştirsin. Yani desin ki “Çomar erkekler böyledir. Kızları seks objesi olarak görürler. Sırf şort giydim diye beni taciz etti.”

Konuyu açan kişi nedenini soruyor fakat pek çok kişi "kimse karışamaz, herkes istediğini giyer" gibisinden cevaplar veriyor. Adam sebebini soruyor, kimsenin bir şeye karıştığı görüştüğü yok. Hemen ofansif algılayıp ezberlenmiş cevaplar vermek yerine sebebini düşünseniz olmuyor mu? Herhangi bir sebep bulamıyorsanız o zaman neden boş ve ezber cümlelerle papağanlık taslıyorsun demezler mi adama?
Hocam harbiden iğrenç insanlar ya. Konuyu türbana çeken oldu. Suriyelilere çeken oldu. Tecavüze çeken oldu. Yobaz olduğumu söyleyen, çağdaş olmadığımı söyleyen mi dersin hepsi varmış bende ya. Ne aşağılık insanmışım cidden. İnsanlar gerçekten de bir konu hakkında eleştiri yapmayı bilmiyorlar. Severek girdiğim şu forumdan soğutuyorlar ya. Harbiden yani okudum şu mesajları tiksindiğim o kadar çok kullanıcı var ki şuan. Neyse en azından bir kişi çıktı hocam sağolun. @MF @enes.wtp konu kilitlensin lütfen.

1. dereceden yakın akrabalar üzerinden örnek verme. Örneğini kaldırır mısın? Raporlamayalım, ceza olmasın gereksiz. Senin amacın farklı.

Ben senin annenden bahsetmedim. Senin benim karım veya kız arkadaşımdan bahsetmediğin gibi ben de senin aileni işin içine karıştırmadım. Bu örnek bir cümledir. Gerçek kişilerle alakası yok. Birincil derece ikincil derece işin içine girince ne yani istediğin örneği verip veremeyeceğin değişiyor mu?

Hocam harbiden iğrenç insanlar ya. Konuyu türbana çeken oldu. Suriyelilere çeken oldu. Tecavüze çeken oldu. Yobaz olduğumu söyleyen, çağdaş olmadığımı söyleyen mi dersin hepsi varmış bende ya. Ne aşağılık insanmışım cidden. İnsanlar gerçekten de bir konu hakkında eleştiri yapmayı bilmiyorlar. Severek girdiğim şu forumdan soğutuyorlar ya. Harbiden yani okudum şu mesajları tiksindiğim o kadar çok kullanıcı var ki şuan. Neyse en azından bir kişi çıktı hocam sağolun. @MF @enes.wtp konu kilitlensin lütfen.

Aynen aynen.

. Gittikçe moda adı altında erkekleri feminenleştirmeye başladılar. Çoğu kişi farkında değil bunun. Erkekler dar giyinmeye başladı iyice.

''Erkekler neden kadın kadınlar neden erkek gibi giyiniyor?''

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı