Erkekler neden kadın, kadınlar neden erkek gibi giyiniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cinsel organını da açsa polisi aramak zorundasın teşhirden. Kadın dokunma diyorsa dokunamazsın, dokunanı da savunamazsın. İstediği yerini istediği kadar açar bilerek de açar. Çomar erkekler diye kendini ayrı tutmaya çalışıyor bir de allahın çomarı. Tekrar üstünüzden geçeceğiz sizin sadece bekleyin.
Yönetim, bu tacize uğrayan kadınların seslerini çıkartmaması gerektiğini söyleyen arap köpeğine ban atacak mı acaba çok merak ediyorum.
Çomar olsaydım kızın şort giymesine takardım. İstediğin gibi anla. Ayrıca Allah’ın çomarı “zaten” olamam çünkü Allah yok. NEYSE, konu sapmasın. Eline silah alıp fotoğraf çeken, sigara içen erkeğe direkt yazan kızlarımız hata yapıyor. Bunu anlatmaya çalıştım fakat elinden geldiğince büktün yazdıklarımı. Tebrikler koca oğlan, beni yendin.

Hocam harbiden iğrenç insanlar ya. Konuyu türbana çeken oldu. Suriyelilere çeken oldu. Tecavüze çeken oldu. Yobaz olduğumu söyleyen, çağdaş olmadığımı söyleyen mi dersin hepsi varmış bende ya. Ne aşağılık insanmışım cidden. İnsanlar gerçekten de bir konu hakkında eleştiri yapmayı bilmiyorlar. Severek girdiğim şu forumdan soğutuyorlar ya. Harbiden yani okudum şu mesajları tiksindiğim o kadar çok kullanıcı var ki şuan. Neyse en azından bir kişi çıktı hocam sağolun. @MF @enes.wtp konu kilitlensin lütfen.
İnsanların zayıf noktalarına parmak basarsan onlarda senin zayıf noktalarına parmak basarlar. Dolar olmuş 7.5 lira, 8 milyon mülteci, askerimiz teyakkuzda, yeni nesil işlemcilerden ilginç bilgiler geliyor, yeni ekran kartları gelmeye başladı, korona diye bir şey var. Sen kalkmışsın insanların giyimlerini sorguluyorlar. Cevap basit aslında sanane? Sana mı kaldı milletin ne giyip giymeyeceği?

1. dereceden yakın akrabalar üzerinden örnek verme. Örneğini kaldırır mısın? Raporlamayalım, ceza olmasın gereksiz. Senin amacın farklı. Hakarete getiriyorsun sözü.

Ayrıca o mesajımı dikkatli oku çünkü ben kendi ağzımdan değil, senin örnek vermen üzerinden söyledim. Örnek vermek istersen böyle böyle demen gerekirdi dedim. Cümle benden sana değil, senden bana nasıl olmalıydı onu gösterdim. Yani aileni zaten karıştırmadım.

Çomar olsaydım kızın şort giymesine takardım. İstediğin gibi anla. Ayrıca Allah’ın çomarı “zaten” olamam çünkü Allah yok. NEYSE, konu sapmasın. Eline silah alıp fotoğraf çeken, sigara içen erkeğe direkt yazan kızlarımız hata yapıyor. Bunu anlatmaya çalıştım fakat elinden geldiğince büktün yazdıklarımı. Tebrikler koca oğlan, beni yendin.
"Sırf daha fazla erkeğin dikkatini çekebilmek adına belli yerlerini bilerek açan kızlar, çomar erkekler tarafından tacize uğradıklarında seslerini çıkarmayacaklar. "

Sonradan dediklerinle ilk yazdığın tutmuyor, muhtemelen düşündüğün şey orda yazdığın şey değil anladım seni ben. Ama dikkatli yazmak zorundasın söyleyebileceğin bir söz değil o ilk söylediğin şey. O ilk mesajın tamamen tacizi meşrulaştırmaktır başka hiçbir anlam çıkmaz ordan. Tanıdım seni ben, sen güzide ülkemizin muhafazakar islamcı ateistlerindensin. Junior Efe Aydal. Çomarların tüm alışkanlıklarına ve düşüncelerine sahip olup sadece Allah yok demek, çok var böylesi. Sorgula kendini biraz ve yazarken dikkatli ol, düşüncen o olmayabilir ama söylediğin şey yazdığın şey ne anlama geliyorsa odur.

Ayrıca o mesajımı dikkatli oku çünkü ben kendi ağzımdan değil, senin örnek vermen üzerinden söyledim. Örnek vermek istersen böyle böyle demen gerekirdi dedim. Cümle benden sana değil, senden bana nasıl olmalıydı onu gösterdim. Yani aileni zaten karıştırmadım.
Hocam gözünü seviyim anlatmak için uğraşma. Bu gibi adamlar anlamayacak sende bende biliyoruz bunu. Konuyu takipten çık bilidirim de gelmesin sana rahatsız da olma. Çünkü harbiden aptal insanlar birikti konuya. Sende kendini yorma. Cahillerle savaşılamıyor işte.

Ben sen yanlış anladığın için ve yanlış anlamaya müsait olduğunu fark ettiğim için zaten o mesajımı düzenledim. Sen ama hakaretini sürdürüyorsun.

"Sırf daha fazla erkeğin dikkatini çekebilmek adına belli yerlerini bilerek açan kızlar, çomar erkekler tarafından tacize uğradıklarında seslerini çıkarmayacaklar. "

Sonradan dediklerinle ilk yazdığın tutmuyor, muhtemelen düşündüğün şey orda yazdığın şey değil anladım seni ben. Ama dikkatli yazmak zorundasın söyleyebileceğin bir söz değil o ilk söylediğin şey. O ilk mesajın tamamen tacizi meşrulaştırmaktır başka hiçbir anlam çıkmaz ordan. Tanıdım seni ben, sen güzide ülkemizin muhafazakar islamcı ateistlerindensin. Junior Efe Aydal. Çomarların tüm alışkanlıklarına ve düşüncelerine sahip olup sadece Allah yok demek, çok var böylesi. Sorgula kendini biraz ve yazarken dikkatli ol, düşüncen o olmayabilir ama söylediğin şey yazdığın şey ne anlama geliyorsa odur.
“Seslerini çıkarmayacaklar.” cümlesi birçok yöne çekilebilir. Evet, yanlış bir cümle kullanmışım. “Kendilerini eleştirmeliler.” demeliydim. Bütün tartışma bu cümle yani.

Muhafazakar ve İslamcı kelimelerini kabul etmiyorum. Muhafazakar olsam her konuda boş boş türban, namus yazardım. İslamcı olsam zaten yaratıcıya inanırdım. Bende bunlardan hiçbiri yok.

Belki de çok tepki alacak bu konu biliyorum ama açmak istedim. Gittikçe moda adı altında erkekleri feminenleştirmeye başladılar. Çoğu kişi farkında değil bunun. Erkekler dar giyinmeye başladı iyice. Kardeşim istemeyen alıp giymez diyecekler olacak şimdi ama zaten bol kesim, normal kesim artık çok fazla bulunamıyor benim gözlemlediğim kadarıyla. Sizler ne düşünüyorsunuz?
Çoğunlukla eşofman giyiyorum, giydiğim tek pantolon modeli bu. Şimdi ben kadın gibi mi giyiniyorum ?

Siyah Skinny Fit-Ultra Dar Kesim Erkek Kot Pantolon 2004157

Ben sen yanlış anladığın için ve yanlış anlamaya müsait olduğunu fark ettiğim için zaten o mesajımı düzenledim. Sen ama hakaretini sürdürüyorsun.

Sen düzenleyip sildiysen tamam ben de düzenleyip sildim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı