Erkeklerin az kıyafetinin olması

Açıkçası ilgi alanıyla alakalı bir şey. Ben az kıyafetle yapamam. Kombin yapmayı seviyorum ve bu kendimi iyi hissettiriyor. Hazırlanırken dikkat ederim bu konuda biraz titizim. Dolabım taşacak kadar kıyafetim var , tek tek hepsini giymekten zevk alıyorum ama bu aralar sağlam bir kaç parçayı bırakıp çoğunu atacağım. Bütçe konusuna gelirsek de en üst aldığım marka bershkadır. Kışın yaz ürünlerini uygun fiyata alır , yazın da kışlıkları uyguna alırım. Paramı kullanmama göre yeri gelir bit pazarından ürünler ararım , biraz zevk kısmı. Bit pazarından dolce gabbana tshirt bulduğumda ve onu 3-5 tlye aldığımda güzel hissediyorum. Gerçi artık yaşadığım yerde hem bit pazarı kapalı coronadan beri hem de insanlar artık işe uyanmış , güzel parçaları bit pazarında mağaza fiyatına görüyorum.
Hocam benim için güzel T-Shirt demek, XL ve baskılı olmasıdır. Zayıf olduğum için güzel gösteriyor.
Bit pazarında oluyor mu böyle T-Shirt?

Hocam benim için güzel T-Shirt demek, XL ve baskılı olmasıdır. Zayıf olduğum için güzel gösteriyor.
Bit pazarında oluyor mu böyle T-Shirt?
Hocam açıkçası benim yaşadığım şehirde (Eskişehir) coronanın etkisi azalmasına rağmen açmadılar bit pazarını 1 yıl oldu galiba . Bu durumdan dolayı piyasayı bilmiyorum. Ancak yaşadığın şehrin önemi büyük bence , çünkü büyük şehirlerde daha çok öğrenci olduğundan kıyafete talep çok olduğundan.. Bit pazarına giderken karşına ne çıkacağını bilmiyorsun , elin boş da dönebilirsin inanılmaz parçalar da bulabilirsin. Pazarlık kısmı da işin cabası , o kadar gereksiz pahalı ki ürünler , bir baskı atıyorlar fiyat uçup gidiyor. Bit pazarı biz öğrenciler için bence mantıklı , ürünleri makinada yıkadıktan sonra giyiyorsun hiç bir şey olmuyor . Ne ararsan var ayrıca.. Jack jones , bershka , pull&bear , levis , mavi... Her marka ürün buldum ve bunları komik fiyata aldım. Ayrıca oversize tshirt aldım geçen kotondan ve oldukça kaliteli ilk izlenimim , bir tshirte 100-150 tl vermek istemiyorsan bakabilirsin : Pembe Erkek Baskılı Tişört Pamuklu 1YAM11891HKBT4M | Koton

Hocam açıkçası benim yaşadığım şehirde (Eskişehir) coronanın etkisi azalmasına rağmen açmadılar bit pazarını 1 yıl oldu galiba . Bu durumdan dolayı piyasayı bilmiyorum. Ancak yaşadığın şehrin önemi büyük bence , çünkü büyük şehirlerde daha çok öğrenci olduğundan kıyafete talep çok olduğundan.. Bit pazarına giderken karşına ne çıkacağını bilmiyorsun , elin boş da dönebilirsin inanılmaz parçalar da bulabilirsin. Pazarlık kısmı da işin cabası , o kadar gereksiz pahalı ki ürünler , bir baskı atıyorlar fiyat uçup gidiyor. Bit pazarı biz öğrenciler için bence mantıklı , ürünleri makinada yıkadıktan sonra giyiyorsun hiç bir şey olmuyor . Ne ararsan var ayrıca.. Jack jones , bershka , pull&bear , levis , mavi... Her marka ürün buldum ve bunları komik fiyata aldım. Ayrıca oversize tshirt aldım geçen kotondan ve oldukça kaliteli ilk izlenimim , bir tshirte 100-150 tl vermek istemiyorsan bakabilirsin : Pembe Erkek Baskılı Tişört Pamuklu 1YAM11891HKBT4M | Koton
Hocam Koton'un gerçek mağazasında da fiyatlar böyle mi?

Dolabıma bakıyorum. Toplam 5 tane t-shirt, 2 tane pantolon ve 4 tane de şortum var. 2 tane ayakkabı çeşidim var. Kızlara bakıyorum; 20 tane ayakkabı çeşidi, 50 tane kombin vs. var. Neden böyleler? Ben paramı harcamıyorum genelde böyle şeylere. Ama kızlar çok abartıyor gibime geliyor.

Bu son derece kişiden kişiye degisebilecek bir konu.

Yeni konular

Geri
Yukarı