Erkeklerle İletişim Kuramıyorum!

Simit bile yeter kendi aralarında parçalayıp yerler.
Senin sorun farklı.
Dört kızı kapmışsın (argo oldu) sınıf arkadaşların bize birşey bırakmadı diye sana zıt tavır tutuyorlar. :D

Kızlar yanındayken birkaçını yanına çağır diğer tenefüste başka birkaç kişi ama her tenefüste çağırma :) kızlarla yan yana dursunlar yumşarlar zaten sonra zamanla seninle diyalog kurmaya çalışırlar. :)

Beden dersi iyidir. Futbol derken kaynaşırsın. Gökhan harbi sen hediye alacaktın ne oldu ? Benim dediğim ayıyı almadın herhalde. :D :D

Hediyem hazır :D 1 kutu dolusu petito. Bunda karar kıldım.
Doğum günü gelince veririm. Kutusu Hacı Sayid ama içinden Petito çıkıyor ne hikmetse :D
Bayağı çok Petito var içerisinde. Toplasam o kadar yememişimdir.

ii0tyWK.jpg

Bu arada hediyenin fiyatına önem vermeyin arkadaşlar, kullanilabilirliğine ve anlamına göre değerlendirin.
Çok fazla içecek tüketen bir kız arkadaşıma güzel tasarımlı ve yaklaşık yarım litre hacimli porselen bir kupa aldım, içini her çeşit jelibonla doldurdum ve aldığı en güzel hediye olduğunu söyledi. Otuz lira gibi bir şey tutmuştu ayrıca. Arkadaş konusunda ise kız veya erkek farketmez ama ince eleyip sık dokumak lazım.

Eklemeyi unuttum. Kantır partisi (Counter) yapın paylaşmanın, kardeşliğin, düşmanlığın hepsinin bir arada yaşandığı bir aktivite. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı