Erkeklerle İletişim Kuramıyorum!

Öyleyse keyfine bak o triplerin.

Ben pek trip yapılan değilimdir... :) Şöyle demeliyim, sen muhtemel yeni yeni bilgisayar kullanırken, o zaman ki kız arkadaşım Quake 2 q2dm1'de rocket jump yapıyordu. Şimdiki kız arkadaşım ise harika bir Portal oyuncusu.

Ama tutup birine sadece bir oyunda oynuyorsun diye key vermen mantıksız. Oyun dünyasında bile keyif ve yetenek beraber işlerken insanları yorarlar.

Bizim gibi yoklukta yaşasan böyle demezsin işte. Bizim okulda çoğu erkek arkadaş, tanıyoruz birbirimizi çevremiz var. Toplanınca öğretmenler kavga var sanıp gelip ayırmaya çalışıyorlar. Sıra arkadaşın çok önemli. Zamanla herkesle tanışırsın, ben okulun ilk zamanları kimseyi tanımıyordum, isimleri hep unutuyordum. Alışırsın zamanla.

Kızlarla bilgisayar oynayamamak mı? Eh dünya şanssız erkeklerle dolu neyse.

Spor, takım, beden eğitimi,... olmadı en bayağısından araba muhabbeti yap o da tutmazsa karı kız muhabbeti yaparsan iletişim kurarsın. Ama kurduğun iletişimi sürdürmek ister misin o başka... Mesela Ali ile neredeyse 10 yıldır tanışıyoruz, ala sürdürüyoruz iletişimimizi pek çok farklı kulvardan. O kadar uzun zamandır konuştuğum insan sayısı el parmaklarımı geçmez.

Kızların arkadan hançerleme olayına fazla takılma, tecrübeyle orantılı bu olaydan kurtulursun.

Ama ileriki hayatın için, "network" denen olaya dikkat et.

Öyleyse keyfine bak o triplerin.

Ben pek trip yapılan değilimdir... :) Şöyle demeliyim, sen muhtemel yeni yeni bilgisayar kullanırken, o zaman ki kız arkadaşım Quake 2 q2dm1'de rocket jump yapıyordu. Şimdiki kız arkadaşım ise harika bir Portal oyuncusu.

Ama tutup birine sadece bir oyunda oynuyorsun diye key vermen mantıksız. Oyun dünyasında bile keyif ve yetenek beraber işlerken insanları yorarlar.
Hayır kızla yıllardır tanışıklığımız var. Bakmam mı bu arada acayip güzel o tripler.

Kızlarla bilgisayar oynayamamak mı? Eh dünya şanssız erkeklerle dolu neyse.

Spor, takım, beden eğitimi,... olmadı en bayağısından araba muhabbeti yap o da tutmazsa karı kız muhabbeti yaparsan iletişim kurarsın. Ama kurduğun iletişimi sürdürmek ister misin o başka... Mesela Ali ile neredeyse 10 yıldır tanışıyoruz, ala sürdürüyoruz iletişimimizi pek çok farklı kulvardan. O kadar uzun zamandır konuştuğum insan sayısı el parmaklarımı geçmez.

Kızların arkadan hançerleme olayına fazla takılma, tecrübeyle orantılı bu olaydan kurtulursun.

Ama ileriki hayatın için, "network" denen olaya dikkat et.

O tripler tamamen palavra. Sen de biraz tersle, oturur.

Ama hakiki kezban ise, arkanda adam lazım.
O kız oyunda trip atar gerçekte yok öyle şeyleri. Konu kilitlenebilir.Cs ve Kızlar yanındayken çocuk çağırmak çözüm. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı