Erken Seçim Sizce Nasıl Sonuçlanacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Umarim bu sefer sayin Cumhurbaskanimiz kazanir, ilk defa bu kadar cok istiyorum kazanmasini. :)

Şöyle sonuçlanacak, hemen hemen her sandığın başında 4-5 çakal sandığın etrafını sinsice saracak, sonra birden trafoya kedi kaçacak ve elektrikler kesilecek. 5-6 dakikaya elektrikler gelince hoop ortada sandık mandık kalmayacak.

Umarim bu sefer sayin Cumhurbaskanimiz kazanir, ilk defa bu kadar cok istiyorum kazanmasini. :)

Tesadüfe bakin bu iletimi yazdiktan sonra alttaki videoyu izledim. Iste bu yüzden Sayin Cumhurbaskanimiz kalmali.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)

''reis'' dedikleri adam.
Alınıyorum.
sonra birden trafoya kedi kaçacak
1524251666629.png

Erken seçim bir yandan piyasanın rahatlamasını sağladı. Ancak zekice bir plan bu. Eğitim düzeyi arttıkça şu an iktidar olan partinin oy sayısı azalıyor. Bu yüzden oylarını korumaya alıyorlar.

Görüşlerini paylaştığım, durumu çok net bir şekilde özetleyebilen birisi olduğu için bu videoyu buraya bırakıyorum. Konu başlığındaki sorunun "nasıl sonuçlanması gerektiği" şeklindeki halini herkes biliyor aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı