Erken uyanamıyorum

Retarder sesi dinle bak neler oluyor :) 560bin izlenmeli olanını tavsiye ederim sahibi benim.
Bu mu? Ben motor freni sesini seviyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de son 2-3 yıldır uyku zamanlamamı kaybettim yani saat 5'e kadar falan boş boş duruyorum ya da ne bileyim video falan izliyorum, oyun oynuyorum. Uyku düzenim çok bozuldu ve bunun sonucunda da hayatımda hiçbir şey yolunda gitmiyor. Ne ödevleri zamanında yapabiliyorum ne de kişisel gelişimim için olumlu bir şeyler yapabiliyorum. Bom boş bir adam oldum sınav senemden sonra ki zaten uyku düzenim o sene bozulmaya başlamıştı :d . Kendimi planlama problemim var. Uyku düzensizliğim yüzünden beynimi de kullanamadığıma o kadar eminim ki yani bazen eşyaların adlarını falan unutuyorum. Geçende duvara baktım bi nesne asılı duvarda ama neydi aklıma gelmedi gittim kardeşime sordum, rafmış :D:D. Cidden son 2 senedir çok salaklaştığımı düşünüyorum bu uyku düzensizliğim yüzünden. Acaba bilgisayar oynamaktan mı oluyor diyeceğim ama çocukken daha çok oynuyordum bilgisayar. Neyse yeni yeni kitap okumaya falan başladım. Hatta dur ben yatıyorum ya şimdi hadi iyi geceler herkese. Bir yerden başlamak lazım :D

Sabah 8 de uyandım yani 1 saat erken. Çok rahatsız olmamak adına normal uyanma saatinden sadece 1 saat önce uyandım ve şuan 1 saat 30 dakikadır uyanığım.

Ne mi oldu ?
Yapacağımı düşündüğüm hiçbir şeyi yapamadım. Uyandığımdan beri gözlerim yarım açılıyor kapanıyor sanki 1 aydır uyumamışım gibi.

Özetle keşke uyusaydım en azından daha dinç olurdum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı