Erliğ'in son videosunu izlediniz mi?

Hahaha. Gidip Twitter space yayınlarını izleyebilirsin, adam AKP'den nefret ediyor. Gidip son videosunu da izleyebilirsin, Cevheri Güven maklubesi ortaya iddia atıp kaynak vermeden aksini ispatlayın diyor erliğin her videosunda kaynağının linkleri var. Lütfen araştırmadan konuşmayın.
Video diyorum dostum video. Adam gerçekten AKP'den nefret eden biri olabilir ama niye doğru düzgün video yapmıyor? Korkuyor mu veya başka bir şey mi? Niye yolsuzluk olaylarını patlattığı videolar hazırlamıyor mesela? Hani o kadar araştırmacı ve dürüst biri ya, niye sürekli aynı şeyleri döndürüp duruyor?

Video diyorum dostum video. Adam gerçekten AKP'den nefret eden biri olabilir ama niye doğru düzgün video yapmıyor? Korkuyor mu veya başka bir şey mi? Niye yolsuzluk olaylarını patlattığı videolar hazırlamıyor mesela? Hani o kadar araştırmacı ve dürüst biri ya, niye sürekli aynı şeyleri döndürüp duruyor?
Aynı şeyleri falan döndürmüyor. Adamın kanalına bakmadan burada konuşuyorsunuz.

Video diyorum dostum video. Adam gerçekten Akp'den nefret eden biri olabilir ama niye doğru düzgün video yapmıyor? Korkuyor mu veya başka bir şey mi? Niye yolsuzluk olaylarını patlattığı videolar hazırlamıyor mesela? Hani o kadar araştırmacı ve dürüst biri ya, niye sürekli aynı şeyleri döndürüp duruyor?

Dostum git tüm videolarını izle, aslında videoda en çok akp yi eleştirdiğini görürsün.

Aynı şeyleri falan döndürmüyor. Adamın kanalına bakmadan burada konuşuyorsunuz.
Evet bakmıyorum çünkü ilk çıktığı zamanlar yani çoğu kişi tanımıyorken kendisini izlerdim. Çok tekrara düştüğü için saldım artık kendisini. Bazı konularda güzel işler yapıyor olabilir ama kendisinin ikili oynadığını düşünüyorum. Kitleyi kaybetmemek için bazı isimleri, bazı kişileri sert bir dille eleştiremiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı