Erliğ'in son videosunu izlediniz mi?

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Erliğ'in son videosunu izlediniz mi? Efsaneydi tek kelimeyle. Maklube'yi yerden yere vurmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erliğin Recep Tayyip Erdoğan'ı veya AKP'yi açık açık eleştirdiği bir videosu var mı? Cevheri Güven'in FETÖ'cü olması, Erliğin çok temiz bir adam olduğu anlamına gelmiyor.

Ek: Bu arada bende niye hız düşüşü falan yok? Telekom altyapısını kullanıyorum ama her yere giriyorum.

Erliğin Recep Tayyip Erdoğan'ı veya AKP'yi açık açık eleştirdiği bir videosu var mı? Cevheri Güven'in FETÖ'cü olması, Erliğin çok temiz bir adam olduğu anlamına gelmiyor.

Ek: Bu arada bende niye hız düşüşü falan yok? Telekom altyapısını kullanıyorum ama her yere giriyorum.
Videolarını pek izlemedim ama Twitter hesabında bolca eleştiriyor hükümeti. Ayrıca 'çok temiz bir adam olduğu anlamına gelmiyor' kısmını anlayamadım, bir şeyle mi itham ediyorsunuz?

Erliğin Recep tayyip Erdoğan'ı veya Akp'yi açık açık eleştirdiği bir videosu var mı? Cevheri güven'in fetö'cü olması, erliğin çok temiz bir adam olduğu anlamına gelmiyor.

Hahaha. Gidip Twitter space yayınlarını izleyebilirsin, adam akpden nefret ediyor. Gidip son videosunu da izleyebilirsin, cevheri güven maklubesi ortaya iddia atıp kaynak vermeden aksini ispatlayın diyor erliğin her videosunda kaynağının linkleri var. Lütfen araştırmadan konuşmayın.

Geri
Yukarı