Ernest olkowski olayı

RainBulletTR

Centipat
Daha fazla  
Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    37,7 KB · Görüntüleme: 4.513
İsteyen herkes rahatça bir internet sitesi açıp geri sayım koyabilir. Maya takvimine (öyle hatırlıyorum) göre de kıyamet olacaktı hatta ülkemizin bir il mi ilçesi mi ne oradan etkilenmeyecek diye haberler çıkmıştı. Sonuç ne, hala hayattayız. İstanbul´un birkaç yerine birkaç arkadaş ortak bir çıkartma yapıştırıp bir internet sitesi açıp geri sayımı 1 hafta sonrasına ayarlasak bize inanıp hemen kıyamet hazırlıklarına başlayacak mısınız?

İsteyen herkes rahatça bir internet sitesi açıp geri sayım koyabilir. Maya takvimine (öyle hatırlıyorum) göre de kıyamet olacaktı hatta ülkemizin bir il mi ilçesi mi ne oradan etkilenmeyecek diye haberler çıkmıştı. Sonuç ne, hala hayattayız. İstanbul´un birkaç yerine birkaç arkadaş ortak bir çıkartma yapıştırıp bir internet sitesi açıp geri sayımı 1 hafta sonrasına ayarlasak bize inanıp hemen kıyamet hazırlıklarına başlayacak mısınız?
Valla birkaç arkadaşın yapacağı iş değil bu, adamların her ülkede en az 350 çıkartması varmış. Onun için insanlar ayağa kalktı. Ve haklıydım ne anlama geliyor?

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "ernest olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.

Bunu Instagram'da görmüştüm ama mantıklı gelmedi büyük ihtimalle sadece popüler olmak istemişler diye düşünüyorum tabii sonra gerçek olması yok mu peki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı