Ernest olkowski olayı

Bence zaman algısı yanlış anlaşılmış. Şu an yazdığım tarihte 62224554 şimdi bu sayıda ki birler ve onlar basamağı bitince binler ve on binler basamağı bir azalıyor ve birler ve onlar basamağı tekrardan 60 oluyor. Yani bu da 62 gün 22 saat 45 dk 54 sn olduğunu gösterir. Yani tarih çok yakın.
Hayir, sayfanin kaynaginda tam anlamiyla 2024 yaziyor.
1656184535402.png

İsteyen herkes rahatça bir internet sitesi açıp geri sayım koyabilir. Maya takvimine (öyle hatırlıyorum) göre de kıyamet olacaktı hatta ülkemizin bir il mi ilçesi mi ne oradan etkilenmeyecek diye haberler çıkmıştı. Sonuç ne, hala hayattayız. İstanbul´un birkaç yerine birkaç arkadaş ortak bir çıkartma yapıştırıp bir internet sitesi açıp geri sayımı 1 hafta sonrasına ayarlasak bize inanıp hemen kıyamet hazırlıklarına başlayacak mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Ütopyadan ibaret özgürlüğün halk dilinde
Nasıl geçindiricen evini tek maaş ve akbilinle?
Ölüm denilen hikâyeyse Cenab-ı Hakk takdirinde
Sen de gidip ölümü bekle şimdi bi' Maya takviminde"
- Hidra, Korsan

Buna inan var mıdır acaba? 🤣 Geri sayım bitince ne olacak söyleyeyim hemen, büyük bir markanın ya da YouTube kanalının reklamı çıkacak ve başka bir şey olmayacak. Kısaca saf insaları kandırmak için yapılan bir PR çalışması.

21 Aralık 2012 de maya takviminin son günü geldiğinde insanlar kıyametin kopacağına; bu olaydan sadece İzmirin Şirince köyü ve Fransanın Bugarach köyünün kurtulacağını söylüyorlardı. Bu arada yıl 2022.

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.
Sabit degil bu arada az önce 6milyon küsürdü ve 60 milyon küsür oldu hep değişiyor

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.
Gta 6 nın çıkış tarihi

Geri
Yukarı