Ernest olkowski olayı

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.
Büyük ihtimalle yalandır ama yine de ihtimali vardır ya. Daha nasıl bir felaket göreceğiz kim bilir ?

Domain alıp sadece sayaç koyup ben haklıyım bakın diye prim kastıktan sonra gelen pişmanlık hissi:

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "ernest olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.

Bir grup insan 8 Mart 2024 tarihinde kıyamet kopacağına inanıyor.

Bu şarlatanlara inanan var mı harbiden?

Yeni konular

Geri
Yukarı