Ernest olkowski olayı

Zamanında da kıyamet kopacak ama şirinceye bir şey olmayacak dediler millet şirinceden ev falan aldı. Bu da ona benzer. Yalnız bana kalırsa durum şu bunu yapan eleman kimse kendi adını ve sitesini duyuruyor ileride gider bir site açar ya da blog. Orada yazılar falan yazar millette adını daha önce duyduğu için takipçisi çok olur. Buna benzer bir şeye kendim denk geldim, oturduğum şehirde 2-3 farklı yerde duvarda İngilizce bir rumuz gördüm. En son yine görünce neymiş bu diye bakayım dedim bir blog yazarı çıktı o gün bugündür de takip ederim. Güzel bir reklam yani.

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.
Millet eğlence gizem arıyor hocam başka bir şey değil.

Bilen olacağını sanmıyorum ama bu konu hakkında teorisi olan varsa yazabilir üstelik Ernest Olkowski was right
Sayfasında sabit bir geri sayım var ve bu geri sayım 8 Mart 2024'te son bulacak.
İnsanlar çok büyük bir felaketin olacağına inanıyor. Ernest Olkowski adında Instagram hesabı var ve biografisinde haklıydım çocuklar yazıyor, ancak bunun rahatsız edici SIM siyah arka planın önündeki "Ernest Olkowski was right" yazan çıkartmayı yaymak için oluşturulan bir hesap olduğuna inanılıyor.
sayfanın kaynak kodundaki js e bakarsanız,

var countdowndate = new date("mar 8, 2024 12:33:21").gettime();

8 mart 2024 öğlen 12:33:21 tarihine kaç saniye kaldığını sürekli hesaplayıp ekrana yazıyor.

süre dolunca büyük harflerle expired yazıcak.

ergen işi yani

Instagram'dan videosunu görüp internet sitesine baktım ama videodaki zaman 7 hanelik iken sitedeki zaman 9 haneli zaman artmış mı yoksa videodaki mi hatalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı