ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatası

Hocam aynı problemi yaşadım. Bir türlü çözemedim. Servis sağlayıcısını aradım. Herhangi bir problem olmadığını söylediler ki yoktu. Evdeki 7-8 farklı cihaz problemsiz bağlanıyordu. Millenicom kullanıyorum bu arada. Wi-Fi kartı ve diğer bütün bileşenler test edildi donanımlarda probleme rastlanmadı. Herhangi bir başka internete bağlanmaya çalıştığımda da oluyordu. İnternet Explorer'den açtığım zaman hepsine giriyordu.(Windows 7 kurdum belki 10'da sürücü uymuyordur diye eski biraz) Sonra en son çöpe atıp yeni laptop aldım. Tabi sizde de böyle bir problem olacak diye bir kural yok.

Hocam aynı problemi yaşadım. Bir türlü çözemedim. Servis sağlayıcısını aradım. Herhangi bir problem olmadığını söylediler ki yoktu. Evdeki 7-8 farklı cihaz problemsiz bağlanıyordu. Millenicom kullanıyorum bu arada. Wi-Fi kartı ve diğer bütün bileşenler test edildi donanımlarda probleme rastlanmadı. Herhangi bir başka internete bağlanmaya çalıştığımda da oluyordu. İnternet Explorer'den açtığım zaman hepsine giriyordu.(Windows 7 kurdum belki 10'da sürücü uymuyordur diye eski biraz) Sonra en son çöpe atıp yeni laptop aldım. Tabi sizde de böyle bir problem olacak diye bir kural yok.
hocam şuan internette sıkıntısız giriyor zaten örnek veriyorum mesela 4shared sitesi yasaklı dns değiştirince girmesi lazım BTK sitesi karşılıyor önce f5 leyince ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR hatasına dönüşüyor. bunun millenicom dnslerinden kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü farklı hatlarda ve pclerdede aynı sorun var.

Ben de sabahtan beri müşteri temsilcisine bağlanamadım sürekli robot konuşuyor. Çözülürse buraya da yazar mısınız?
valla hocam suanlık chrome touch VPN 100mb hızda 45-50mb vpn hızı sağlıyor. Şimdilik idare edicez bir bakım olmadığı sürece düzeleceğe benzemiyor.
Ben de Millenicom kullanıyorum ve aynı sorunu yaşıyoruz çözüme ulaştınız mı?
Sorun bende kendiliğinden çözüldü hocam google dns ile kontrol edebilirsiniz sorun genel olarak çözülmüş olabilir.

Son düzenleme:
Bende aynı problemi yaşıyorum yaklaşık 1 haftadır. Millenicom internet sağlayıcısı kullanıyorum. Sorunu bende merak ediyorum. Var mı başka bu durumu yaşayan acaba?

Bende aynı problemi yaşıyorum yaklaşık 1 haftadır. Millenicom internet sağlayıcısı kullanıyorum. Sorunu bende merak ediyorum. Var mı başka bu durumu yaşayan acaba?

Bende de var hocam aynı durum. 1 aydır evde yoktum. Geldiğimde böyle bir hatayla karşılaşınca evde çocuklar internet ayarını bozdu sandım. Biraz bakınca anladım ki Millenicom kaynaklı bir genel sıkıntı var sanırım. Bu durumla internet sağlayıcıları ilgilenir mi bilmiyorum. Arayıp ne dememiz lazım zaten girmemizin yasaklı olduğu sitelere giremiyoruz mu?

Vallahi hocam suanlık Chrome touch VPN 100 MB hızda 45-50 MB VPN hızı sağlıyor. Şimdilik idare edeceğiz bir bakım olmadığı sürece düzeleceğe benzemiyor.

Sorun bende kendiliğinden çözüldü hocam Google DNS ile kontrol edebilirsiniz sorun genel olarak çözülmüş olabilir.

Hocam Google DNS denedim hala aynı sorun devam ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı