Ertuğ Evrekli uzaktan eğitim paketi nasıldır?

Sen WhatsApp'dan ulascan ve bilgi vercen sonra uygulamaya kayıt olcan orada rapor doldurcan işte kilo ölçümler filan.
Onu gönderince onlar hazirlacak programı filan uygulamaya yuklucek orada zaten sen goruyon.
WhatsApp'dan ulaşınca zaten onlar sana söyleyecek ne yapılacağını fotoğraf konusunda da raporda isteniyor vermek istemiyorsan söylersin onu konuşursun.
Bu arada mail bana da geldi.

Ulaşmayı yaptım şu an ama 1 günüm geçmiyor mu beklemekten diğer şeye gelelim fotoğraf da sorun yok şu tahliller falan yazıyordu rapor demişken sen bu raporlar hastaneden alınıyor yanlış hatırlamıyorsam.

Ulaşmayı yaptım şu an ama 1 günüm geçmiyor mu beklemekten diğer şeye gelelim fotoğraf da sorun yok şu tahliller falan yazıyordu rapor demişken sen bu raporlar hastaneden alınıyor yanlış hatırlamıyorsam.

Ben raporda tahlil vermedim onu istersen veriyorsun gün konusunda hoca sana programları verdiği zaman basliyor.(1.6 aylık süren )
Rapor dediğim içinde sorular var sana göre plan yapmak için.

Ben raporda tahlil vermedim onu istersen veriyorsun gün konusunda hoca sana programları verdiği zaman basliyor.(1.6 aylık süren )
Rapor dediğim içinde sorular var sana göre plan yapmak için.

Siz memnun kaldımız mı nasıl vücudunuzda değişim gelişim oldu mu amacınız doğrultusunda.

Geri
Yukarı