RDR2 fiyatını hak ediyor mu?

dovahkiinn

Centipat
Selamlar, yakın zamanda Steam cüzdanıma havadan gelen 1000 TL gibi bir rakam oldu. Kütüphaneyi sevdiğim, sevebileceğim birçok oyun ile doldurdum 450 TL kadar bir bakiye kaldı. RDR2 an itibariyle %50 indirime girmiş almayı düşünüyorum ama fiyatını hak eden bir oyun mu bilemedim. Genelde açık dünya oyunlarını seviyorum şans vereyim diyorum ama sizlerin de fikirlerinizi almak istedim. Ne dersiniz almaya değer mi?

Selam, yakın zamanda Steam cüzdanıma havadan gelen 1000 TL gibi bir rakam oldu. Kütüphaneyi sevdiğim, sevebileceğim birçok oyun ile doldurdum 450 TL kadar bir bakiye kaldı. RDR2 an itibarıyla %50 indirime girmiş almayı düşünüyorum ama fiyatını hak eden bir oyun mu bilemedim. Genelde açık dünya oyunlarını seviyorum şans vereyim diyorum ama sizlerin de fikirlerinizi almak istedim. Ne dersiniz almaya değer mi?

Bu fiyatı hak etmiyor daha yüksek olması lazım.

Selam, yakın zamanda Steam cüzdanıma havadan gelen 1000 TL gibi bir rakam oldu. Kütüphaneyi sevdiğim, sevebileceğim birçok oyun ile doldurdum 450 TL kadar bir bakiye kaldı. RDR2 an itibarıyla %50 indirime girmiş almayı düşünüyorum ama fiyatını hak eden bir oyun mu bilemedim. Genelde açık dünya oyunlarını seviyorum şans vereyim diyorum ama sizlerin de fikirlerinizi almak istedim. Ne dersiniz almaya değer mi?

Yakında kur güncellemesi gelmesini bekliyorum böyle bir oyun için 300 TL mükemmel bir fiyat.

Tabii ki eder kesinlikle almalısın.

Geri
Yukarı