Erzurum fazla şişirilmedi mi?

Oyun çıkmadan önce herkes şişirdi YouTube`da ondan sonra oyunun hikayesi yürümeye dayalı çıkınca herkes gömdü buglar, glitchler neler neler
Hiç kimse kendi yaptığı işin kötü yanını göstermez, Bunun bir sürü örneği var.

Bilmiyorum pek o tür yayıncılara sıcak bakamıyorum kendisi düzgün bir oyuncu olarak gözükmüyor ben zaten daha çok kitlesi hakkında konuştum daha oyun nedir bilmeyen çocuklara iyi gibi gösteriyor.

Kitlesini nereden biliyorsunuz? İftira atmayı bırakın bence .

“Erzurum çok şişirildi” konuları da artık sıkmaya başlamadı mı sizce? Hep konu açılıyor. Artık salın şu oyunu. Kötüyse kötü, iyiyse iyi. Bir oyun için birbirinize gimeye ne gerek var? İsteyen istediğini oynasın.

Eğer şu tartışmayı diyorsanız, ikisi de haksız.

Ve oyun daha da geliştirilmeliydi. Bu şekilde sadece milli duyguları sömürü aracına benziyor.

Aslında şişirilmedi, olayın büyümesinin sebebi Jahrein'in canlı yayında oyunu iade etmesi. Yapımcının buna cevap vermesi falan falan.

Ben oyunu savunmuyorum karşı da değilim. Türkiye'de oyun şirketleri bir elin parmağını geçmezken bu oyun yapımcısının bu kadar ezilmesine gerek yok.

Belki küfürler ( evet küfredenler de var) etmek yerine yanlışlarını yapımcıya iletsek, eksiklerini anlatsak, neyi yapsa daha iyi olacağını açıklasak oyun sektörü daha iyi bir yere gelebilir. Oyun belki kopyalanmıştır kopyalanmamıştır beni ilgilendirmez. Kimse durduk yere oyun çıkartmaz. Adam gayret etti çıkarttı oyunu. Ne kadar iyidir kötüdür orasını bilmem.

Yok canlı yayında oyunu iade etme, oradan arkadaşının " ben bu oyunu 1 Hafta'da yaparım" demesi, seslendirmelerin çöp olduğunu söylemesi falan falan. Bunları oyunu kötülemek amacıyla söyleyip kitlesine "toxiclik beslemek" yerine düzgünce oyunu eleştirseydi belki de daha güzel oyunlar görebilirdik. Herkes mount&blade veya Crysis yapamıyor.

Belki yapımcı " a insanlar bu oyuna ilgi gösterdi, bir dahaki oyunumu kendime özgü yaparsam daha çok tutabilir" der ve ilerleyebiliriz. Kimse beğenmek zorunda değil. Ben de beğenmedim ama bunu oyunu düzgünce eleştirerek ilerletebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…