Erzurum oyunu alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam emek vermiş iyi kötü emek vermiş yapmış. Daha iyisini sen yap görelim.
Batu Bozkan yaptı işte daha iyisini, 2 haftada. Boş konuşma birader, benim yapamayacak olmam o ürünün rezalet bir ürün olduğunu, senin gibi avellerin parasına çökmekten başka bir amacı olmadığını değiştirmez.

Ne olmuş kardeşim. Caminin olmasından neden bu kadar rahatsızınsın. Müslüman değil misin sen. İnsan camiden rahatsız olur mu? Keşke 700 tane koysaydı. Ben gurur duyoyrum resmen. Oyunlarda ABD bayrağı görünce de rahatsız olmuyon. Camiden rahatsız oluyon.

Adam emek vermiş iyi kötü emek vermiş yapmış. Daha iyisini sen yap görelim.

Arkadaş benim türklerle herhangi bir sorunum yok fakat insanları dini değerlerle sömürmesi ve berbat bir oyun olmasından rahatsız oluyorum. Burada vatanseverlik tartışmayacağım. Konuyu başka yerlere çekiyorsunuz.

Evet, değilim? Bir sorun mu var? Şimdi burada din kavgası başlattırma. ABD oyunlarını adamlar yapıyor ve mis gibi yapıyorlar. Bunu göstermek için bayrak dikiyorlar. Ancak fark ettiysen en fazla 3-5 bayrak gösteriyorlar. Erzurum'da bu rakam 20-30 arası. Cami'den rahatsız olan yok güzel kardeşim. Git Unity asset arama yerine "Cami" yaz aynı camiler çıkıyor ve bu Camiler bir yabancı tarafından yapılmış. Giydiğin don bile yabancı hala bana savunuyorsun. Git okuma yazma öğren sonra benimle tartış. Yaşın daha küçük olayları anlayamıyorsun.

Benim bayrağımdan camimden rahatsız olan adamlar anlayacak anlatacak bir şeyim yok.

Benim bayrağımdan camimden rahatsız olan adamlar anlayacak anlatacak bir şeyim yok.
Senin kafan dar mı ya? Adamın camiden rahatsız olduğu falan yok. Adam sadece dini duyguların cami aracılığıyla sömürülmesinden rahatsız oluyor. Anlamıyo' musun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı