Erzurum Steam'de 1,05TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türk işi farklı konularda dizi/film/oyun çıkar bu ne başkaları yapsın dersiniz. Hiç iyi ki denemişiz demiyorsunuz. Bir dahaki sefere deneyelim demiyorsunuz. Ondan sonra neden yapamıyoruz. Sizce? Bakın 3. hatırlatmam ben oyunu alın demiyorum ki ne haddime isterseniz alın ya da almayın beni ilgilendirmez. Ben indirim haberini sadece "sundum". Lütfen oyun hakkindaki görüşlerinizi kendinize saklayın.

Türk işi farklı konularda dizi/film/oyun çıkar bu ne başkaları yapsın dersiniz. Hiç iyi ki denemişiz demiyorsunuz. Bir dahaki sefere deneyelim demiyorsunuz. Ondan sonra neden yapamıyoruz. Sizce? Bakın 3. hatırlatmam ben oyunu alın demiyorum ki ne haddime isterseniz alın ya da almayın beni ilgilendirmez. Ben indirim haberini sadece "sundum". Lütfen oyun hakkindaki görüşlerinizi kendinize saklayın.
Sen niye üstüne alınıyorsun artı sen mi satıyorsun da oyun hakkındaki yorumları yapmayalım. İndirim paylaşmışsın ürünle ilgili yorum yapılıyor işte

Boşuna milliyetçilik kasmaya gerek yok. Doğru düzgün oyun yapsınlar alıp oynayalım böyle saçma sapan şeylere para vermeye gerek yok.

Şu adamı sürümden kazandırıp zengin etmeyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı