Erzurum Steam'de çıkış yaptı

Hocam boyutu 4-5 Gb bir şey deneyebilirsiniz. Performans sorunu pek yok biraz dalgalanma var sadece. Seslendirme çok kötü değil, ama oyunun temel elementleri ve oynanış çok aşırı düz. Mercedes görünümlü Tofaş motor gibi.
Hocam oyunu 4 kişi yapıyormuş. Yani 4 kişiyle neler neler yapılıyor diyebilirsiniz ama bence bu da iyi bir başlangıç hikayeli oyunlara. Yalnız dublaj çok kasıntı olmuş. Keşke daha profesyonel birilerini bulsalarmış.

Hocam oyunu 4 kişi yapıyormuş. Yani 4 kişiyle neler neler yapılıyor diyebilirsiniz ama bence bu da iyi bir başlangıç hikayeli oyunlara. Yalnız dublaj çok kasıntı olmuş. Keşke daha profesyonel birilerini bulsalarmış.
Denemeleri bile güzel bence hocam. Önceki Türk yapımı oyunlara göre ilerleme var elbette. Daha da iyi olur umarız.

Arkadaşlar ben bambaşka bir TÜRK oyunu yapıyorum oyun o kadar TÜRK ki piyasaya çıkmayacak. YERLİ ve MİLLİ bir oyun ve çok TÜRK hadi bana para VERİN. Not: oyun ayrıca MÜSLÜMAN...

Ya desteklemek isterim tamam de yeter be. Bir Türk oyunu da özenti olmasın artık. Bu kadar da The Long Dark çakması da olunmaz. 10 saniyede direk "Ulan bu Long Dark" dedim. HUD bile aynı.

Warband baş tacı.

Hocam şaka bir yana ama bir yerlerden başlamak lazım. Şu ana kadar çıkan Türk oyunları içerisinde belli bir kaliteye sahip gibi. Oynamadım, açacak sistemim de yok. İzlemek de istemiyorum ama umarım satar da daha iyi projeler yaparlar.

Sorumu mazur görün ancak açacak sisteminiz yoksa nasıl oyun yapımcısısınız?

Geri
Yukarı