Erzurum'da 4.8 büyüklüğünde deprem oldu!

Vaazs

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Döviz
Şehre ayak bastım deprem olmayan yerde deprem olmaya başladı. 4. kat karton kutu gibi gibi sallanıyor, geçen daha kötüydü ama bu da salladı. 5.0 ortalamada böyle sallanıyorsa 7 falan Allah korusun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncekinden daha çok salladı bu arada.
Geçmiş olsun.
Öncekinde apartman titredi bu sefer sallandı. Şuan artçı vuruyor 2.0 sallıyor gibi geliyor. Fay hattı bir salsa dümdüz olacağız Allah korusun. Kuzey Anadolu fay hattı gergin.
Geçmiş olsun sıra bizde galiba İstanbul'da🙁
Fay hattının diğer ucu Yunanistan, orada olmasa Marmara'da olacak diyorlar ama kimse bilemez. Kuzey Anadolu fayı uzun zamandır sessizdi ama görüldüğü gibi 6.5 şiddetine kadar deprem üretebilir, 5.2 ardından 4.8 artçı deprem geldi. Apartmanda yaşamak çok sıkıntılı, 4. kattan inene kadar yıkılacağı varsa 5 saniyede duman eder zaten. Millet daire aldım diye seviniyor hava yapıyor. Müstakil evin bahçesi, güvenilirliği ve mahremiyeti çok başka. Ama gel gör ki bir tane evim var bahçeli, arkasında 5 kat diktiler ve belediye imar izni verdi benim güneşim kesildi bizi takmadılar düzen yok yani. Kasıtlı müteahhitlerin rüvşetleri ile düzün yürüyor. İşin özeti Allah korusun demekten başka çaremiz yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı