Escape From Tarkov alınır mı?

barış baskan

Centipat
Daha fazla  
RAM
GSkill 2x16 3600Mhz Ram
SSD veya HDD modeli
512 GB WD
Ekran kartı
Asus Dual Rtx 4060 8 GB
Anakart
Asus prime H610M-K
İşlemci
İntel 12400F
Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum. Fakat Edge of Darkness sürümünü alacak durumum yok. Belki ileride alabilirim. Alınır mı? Ya da ikinci elde alma durumum var mıdır?

Arkadaşlar oyunu almayı düşünüyorum. Fakat Edge of Darkness sürümünü alacak durumum yok. Belki ileride alabilirim. Alınır mı? Ya da ikinci elde alma durumum var mıdır?
1500TL kolay mı verilir hocam ya standartı :( bir de o maalesef ülkede oyun piyasası aldı başını gitti ben de çok düşünüyordum da sistem iyi olsa bile oyun alamayacak durumdayız korsan morsan demesinler şimdi oralara girmeyelim de şu fiyata değer mi bilemem ya aslında ben de soracaktım bu konuyu

Zamanında 300 görmüştüm sistem yetmiyor diye almamıştım pişman oldum.
yanılmıyorsam şuanda standart paketi 42 dolar civarında orta paket de 82 dolar çok fena fiyatlar bunlar maalesef ama yine de alınsa bile aslında aşırı da oynanmaya değer diyorlarmış son zamanlarda o oyunu biraz saldılar fiyatından ziyade içerikleri biraz geriye gitmiş

Yanılmıyorsam şu anda standart paketi 42 dolar civarında orta paket de 82 dolar çok fena fiyatlar bunlar maalesef ama yine de alınsa bile aslında aşırı da oynanmaya değer diyorlarmış son zamanlarda o oyunu biraz saldılar fiyatından ziyade içerikleri biraz geriye gitmiş.

Arkadaşın evinde oyunu deneme fırsatım oldu oyun efsane ötesi ama malum fiyatı.

Arkadaşın evinde oyunu deneme fırsatım oldu oyun efsane ötesi ama malum fiyatı.
Çok iyi hocam ya deneme imkanınız olmuş en azından ben onu da yapamadım merak ettim kaldı yani dediğim gibi alsan da pişman olmazsın oynamazsan da çok bir kaybın olmaz diyim bu oyuna ben kendimce böyle yorumlarım şahsen bunlar şahsi görüşlerim bu arada 50 dolarmış standart paketi az önce baktım 42 olsa yine iyiymiş :Çdxdsadasd

Geri
Yukarı