Escape from Tarkov en ucuz nereden alınır?

SrpDrn

Centipat
Daha fazla  
Escape from Tarkov almayı düşünüyorum ama hem ucuza bir yerden bulamadım. Kendi sitesinde çok pahalı (700+) ve hangi versiyonunu alsam karar veremedim.

Ben de çok merak ediyorum. Bu oyun için sistem topladım birisi yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
Bildiğim kadarıyla yıllık bir kaç kez indirime giriyor %25.

Ben de çok merak ediyorum. Bu oyun için sistem topladım birisi yardımcı olabilirse çok memnun olurum.
Bildiğim kadarıyla yıllık bir kaç kez indirime giriyor %25.
Ben oyunu 420 liraya adını hatırlamadığım bir siteden buldum bulursam yazarım e-postasıyla beraber aldım ama e-posta değiştiremedim adam mail attı reddedildi ama çalınma olmadı güvenilir birisinden alabilirsin ben öyle yaptım

Ben oyunu 420 liraya adını hatırlamadığım bir siteden buldum bulursam yazarım e-postasıyla beraber aldım ama e-posta değiştiremedim adam mail attı reddedildi ama çalınma olmadı güvenilir birisinden alabilirsin ben öyle yaptım
Valla hacı oyunun iadesi de yokmuş aslında çıkartıp cebimden verecektim. Acaba kaç ping alıyorsun sorun değilse hangi ilden giriyorsun onu da söyler misin?

Bazıları e-mail'le parasını geri alabilmiş ama bilemiyorum. Girersem oyuna sonra bana 150 ping derse çok net üzülürüm... Belki de 1 yıla Steam'e falan düşer oradan kaparım, iade garantili olur hem de.

Valla hacı oyunun iadesi de yokmuş aslında çıkartıp cebimden verecektim. Acaba kaç ping alıyorsun sorun değilse hangi ilden giriyorsun onu da söyler misin?

Bazıları e-mail'le parasını geri alabilmiş ama bilemiyorum. Girersem oyuna sonra bana 150 ping derse çok net üzülürüm... Belki de 1 yıla Steam'e falan düşer oradan kaparım, iade garantili olur hem de.
Kablolu bağlantıyla ve ortalama bir internetle çok sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum ve iade konusunu bilemiyorum iyi bir neden lazım çünkü basit bir mail değiştirme isteğimi geri çevirdiler ama dediğim gibi kablolu kullanırsan büyük ihtimal rahatlıkla oynayabilirsin

Sakın ola hesap satın almayın paranızdan olma şansınız var. Hele ki maili değişmeyen hesaplarda. Ben euro 7 8 ken 250 tl ye almıştım game satıştan o zaman çok pahalı geliyordu. Şimdi sudan ucuz 250 tl malesef. Oyun indirimsiz haliyle aşağı yukarı 1000 tl şuanda indirim beklerseniz 700 e falan alırsınız kendi sitesinden. Belki başka sitelerde indirimli key satıyorlardır ama önermem pek.

Sakın ola hesap satın almayın paranızdan olma şansınız var. Hele ki maili değişmeyen hesaplarda. Ben euro 7 8 ken 250 tl ye almıştım game satıştan o zaman çok pahalı geliyordu. Şimdi sudan ucuz 250 tl malesef. Oyun indirimsiz haliyle aşağı yukarı 1000 tl şuanda indirim beklerseniz 700 e falan alırsınız kendi sitesinden. Belki başka sitelerde indirimli key satıyorlardır ama önermem pek.
Bende baya şüphelendim satın alım sırasında adam 3 kere ismini değiştirdi zaten de çalmadı ve direk e postasını bana verdi, aktif olarak kullandığı bi e posta.

Size şanslı denk gelmiş ama bu konuyu okuyacaklara önermiyorum siz bu kadar şanslı olmayabilirsiniz paranızı çöpe atmayın.
Evet adama baya güvensizdim başta 3 günde bir instagram adını değiştiriyordu ama her şeyimi satıyorum dedi ilk önce hesabı verdi hatta direk aktif olarak kullandığı bir e postaya giriş verdi o zaman güvendim. Tavsiye etmem.

Geri
Yukarı