Kapalı Escape From Tarkov Ruble ve Item Satışı

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Escape from Tarkov'da Ruble ve Item satışı yapmaktayım, fiyatlar sizin için de uygunsa iletişime geçebilirsiniz.

Ruble fiyat listesi:
  • 1M 5 TL
  • 10M 35 TL
  • 50M 170 TL
10M üstü ara fiyatlar 1 milyon karşılığında 4 TL olarak hesaplanmaktadır. Yani 15M 55 TL

Teslimat nasıl yapılıyor?

Komisyon kesintisinden minimum düzeyde etkilenmeniz için düşük meblağlarda takas yoluyla yapılırken daha yüksek miktarlarda Bitcoin dolu SICC case veriyoruz ve oyun içerisinde güvenli container'ınıza (pouch) alıyorsunuz. Böylelikle size verilen Bitcoin'leri direkt takasçıya satarak paranızın büyük bir kısmını alıyorsunuz, sonrasında SICC case'i de pazarda oyunculara satıyorsunuz. İletişime geçtiğiniz takdirde detaylar aktarılacaktır, eksik para alırım kaygınız olmasın.

Oyundaki eşyaların fiyatları sürekli değiştiği için onlara özel fiyat listesi oluşturmak istemedim. İletişime geçip "bana şu lazım" derseniz eşyanın pazardaki fiyatına göre bir fiyat belirleyebiliriz.

Satışlar şimdilik tamamlanmıştır. İlerleyen dönemlerde tekrar başlayabilir.

Son düzenleme:
Tarkov'un zaten heyecanını ve oynanabilirliğini sürdüren tek kısmı para ve item kasması. Parayı elde ettikten sonra oyunun pek anlamı ve amacı kalmıyor. :) Siz de büyük ihtimal parayı elde ettikten sonra soğuma yaşadınız. Ben de paralarımı satmayı düşündüm fakat kenarda tutuyorum ne olur, ne olmaz diye.:) Hayırlı satışlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı