Esenler Fiber çalışması neden yok?

Görsel ektedir birkaç görüşme daha vardı onu bulamadım, şu an internetim yok birkaç gündür altyapı drgisimi yapılıyormuş bakalım süreç ne olacak sonunda fibere kavuşacak gibi.
Güncelleme, Esenlerde fiber altyapı değişimi başladı birkaç gün içerisin de değişimlerin tamamlancağı söylendi belki biraz daha zaman alabilir.

TurkNet kullanıyorum VAE alt yapısına geçiyorum fiber için zaman alır dendi, VAE'de Türk Telekom'dan İnternet dolabına kadar fiber kablo, dolaptan eve kadar bakır kablo ile 75 Mbit hız veriyorlar. Hayırlısıyla bekliyoruz
Güncelleme internetim bağlandı ve son durum budur.

Eki Görüntüle 881721
teşekkür ederim. bu sistem eve kadar fiber değil anladığım kadarıyla. çünkü bizim burada (oruçreis) fiber dolabı çok yerde yok, eve yine 30 senelik bakır geliyor ama aynı hızları (50-75 Mbps) alabiliyoruz.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2021-02-17 113125.png
    Screenshot 2021-02-17 113125.png
    21,9 KB · Görüntüleme: 73
Teşekkür ederim. Bu sistem eve kadar fiber değil anladığım kadarıyla. Çünkü bizim burada (oruçreis) fiber dolabı çok yerde yok, eve yine 30 senelik bakır geliyor ama aynı hızları (50-75 Mbps) alabiliyoruz.

Evet, fiber değil dediğim gibi dolaba kadar fiber oradan bakır kablo her türlü işimizi görüyor, fiberde biraz daha beklemek gerekiyormuş.

nine hatunda oturuyorum ben de hâla ses seda yok ve fahiş türknet zammı da cabası. 45mbit download 8mbit upload'a 140 tl veresi gelmiyor insanın. türknete bu durum için pm attım fakat ellerinden bir şey gelmediğini ve de konuyla bir alakaları olmadıklarını söylediler

nine hatunda oturuyorum ben de hâla ses seda yok ve fahiş türknet zammı da cabası. 45mbit download 8mbit upload'a 140 tl veresi gelmiyor insanın. türknete bu durum için pm attım fakat ellerinden bir şey gelmediğini ve de konuyla bir alakaları olmadıklarını söylediler
Nenehatun neresi kardeşim,ben 1.5 ayıdr fibernetteyim bir kaç ay daha devam edecek sanırım alt yapıları

Yeni konular

Geri
Yukarı