Esenyurt Gamer World'ün yeni adı Ventus PC mi oldu?

Ben az önce sıfır kapalı kutu işlemci aldım ödemesini yaptım kargoyla gönderecekler. 1.yıl rozetlerine güvenerek ödemeyi yaptım ama web de gezerken böyle bir konu gördüm. Sorun yaşar mıyım sizce?

Ben az önce sıfır kapalı kutu işlemci aldım ödemesini yaptım kargoyla gönderecekler. 1.yıl rozetlerine güvenerek ödemeyi yaptım ama web de gezerken böyle bir konu gördüm. Sorun yaşar mıyım sizce?
Ürünü gönderirler ondan yana sorun yaşamazsın ama. Aldığın ürün kapalı kutu sıfır ürün değil öncellikle bunu bilincinde ol , eğerki şansın da yoksa üründe bi sorun yaşarsan muhattap bulamazsın yardımcı olmazlar. Bu adam yıllardır böyle çalışıyor her 5-6 ayda bir firma ismi cep numarası değişip ortadan kaybolup sonra başka bi numara ve firma ismiyle devam ediyor sattığı ürünlerin hiçbiri sıfır kapalı kutu değil kendisi öyleymiş gibi görüntü vermeye çalışıyor kandırabildiğini de kandırıyor.

Özellikle kapalı kutu olup olmadığını sordum kapalı kutu hb faturalı dedi. İlan resimlerinde de kapalı kutu görünüyor. Öncesinde 2 adet ürün ile takas teklif ettim kafa kafaya ve kabul ettiler. Ama ben işlemci önce gelsin diye işlemcinin ücretini ödedim. İşlemci bana gelicne bendeki takaslık ürünleri gönderip ödediğim miktarı geri gönderecekler, yani bu şekilde konuştuk. Mağdur olma ihtimalim nedir?

İşlemci sorunsuz geldi çalışıyor garantili faturalı sıfır vs ama kapalı kutu diye sattıkları şey tray çıktı. Sahtekarlar..

Son düzenleme:
Özellikle kapalı kutu olup olmadığını sordum kapalı kutu hb faturalı dedi. İlan resimlerinde de kapalı kutu görünüyor. Öncesinde 2 adet ürün ile takas teklif ettim kafa kafaya ve kabul ettiler. Ama ben işlemci önce gelsin diye işlemcinin ücretini ödedim. İşlemci bana gelicne bendeki takaslık ürünleri gönderip ödediğim miktarı geri gönderecekler, yani bu şekilde konuştuk. Mağdur olma ihtimalim nedir?

İşlemci sorunsuz geldi çalışıyor garantili faturalı sıfır vs ama kapalı kutu diye sattıkları şey tray çıktı. Sahtekarlar..
Alışveriş konusun da dolandırılmazsın paran çalınmaz paranın üstüne yatmazlar vs vs gibi durumlar yaşamazsın bu firmanın yıllardır tek sıkıntısı sıfır olmayan ürünleri sıfır olarak adlandırıp satması yalan yanlış sahte fatura düzenleyip yollaması ürün de herhangi bi sorun olduğunda iade değişim gibi konularda çirkef olmaları tek sıkıntı lafımı geri alıyorum😂😂

Arkadaşlar gayet ilgili bir sorun yaşamazsın ürün arızalı çıkarsa servisine gönderiyorlar biraz bekliycen başka bir sorun yok işlemcimi ordan aldım ödemede de yardımcı oluyorlar sıfır ürün götürürsen onun da bedelini de düşüyorlar kafan rahat olsun olumsuz yorum yapamam çünkü bizzat giderek ordan alışveriş yaptım tanıştım ordaki kişilerle aldığım ürün hiç kullanılmamış sıfır paketinde verildi bana faturasıda anında gönderildi baya bir yardımcı oldular bana yani

Geri
Yukarı