Esenyurt’ta şaşırtan baskın: Çiğköfteci görünümlü kuaför

Esenyurt'ta kısıtlama günü açık olan çiğköfteciden kapı açarak, faaliyetine devam eden kuaföre baskın düzenlendi. Ceza yazımı sırasında tıraş etmeye devam eden berber, kepengi göstererek, "Açık değiliz, kapalıyız şu anda" dedi.

esenyurtta_sasirtan_baskin_cigkofteci_gorunumlu_kuafor_h61294_9cd24.jpg


Esenyurt Mandıra Caddesi’nde bir erkek kuaförün faaliyetine devam ettiği haberini alan Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri adrese baskın yaptı. Ekipler adrese geldiklerinde yasal olarak açık olan çiğköfteciden kapı açılarak bir kuaförün faaliyetine devam ettiğini belirledi. Baskın sırasında içeride sıra bekleyen müşterilerin de olduğu görüldü. Ceza kesildiği sırada berber bir çocuğu tıraş etmeye devam etti.

Kaynak: Esenyurt’ta şaşırtan baskın: Çiğköfteci görünümlü kuaför

Benzer işler: Kokoreççi görünümlü pavyona polis baskını
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Yüksek RPM

Hectopat
Katılım
15 Ağustos 2020
Mesajlar
9.312
Makaleler
1
Çözümler
22
Yer
Galax Çalışanı
Söylenecek bir şey yok, ülkemin insanı yine iş başında :D.
 

Eray Türkay

Decapat
Katılım
28 Ocak 2020
Mesajlar
3.738
Makaleler
1
Çözümler
44
Yer
Yazılım Geliştiriyor
Esenyurt'ta kısıtlama günü açık olan çiğköfteciden kapı açarak, faaliyetine devam eden kuaföre baskın düzenlendi. Ceza yazımı sırasında tıraş etmeye devam eden berber, kepengi göstererek, "açık değiliz, kapalıyız şu anda" dedi.

Eki Görüntüle 838745

Esenyurt mandıra caddesi’nde bir erkek kuaförün faaliyetine devam ettiği haberini alan esenyurt ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri adrese baskın yaptı. Ekipler adrese geldiklerinde yasal olarak açık olan çiğköfteciden kapı açılarak bir kuaförün faaliyetine devam ettiğini belirledi. Baskın sırasında içeride sıra bekleyen müşterilerin de olduğu görüldü. Ceza kesildiği sırada berber bir çocuğu tıraş etmeye devam etti.

Kaynak: Esenyurt’ta şaşırtan baskın: Çiğköfteci görünümlü kuaför

Benzer işler: Kokoreççi görünümlü pavyona polis baskını

Hadi bu yine olabilir de :D , kokereççi görünümlü pavyon ne innesi :D ?
 
Yukarı