ESET antivirüs kurduktan sonra sistem geç açılıyor

Bulaşmayın bence hocam. Arkada komut isteminde ne yürüttüğü belli olmaz. Kaldı ki üreteceği anahtarın çalışma ihtimali bence çok düşük. Alınan riske değmez. Zira internette satılan anahtarlar çok pahalı değil.

Hocam şu an direk temiz kurulum la,kurdu tekrarmı sıfırlıyayım sizce?

Oyun performansı, için.Home mi Pro mu peki hocam?çok vaktinizi aldım kusura bakmayın
Ne kusuru hocam. Şöyle ki Pro sürüm Home sürüme nazaran daha fazla işlem ve arka planda hizmet çalıştırıyor. Bence kayda değer bir fark yok ama az da olsa Home sürümü daha hafif çalışabilir.

Ben de Pro kurulu. Aman aman bir fark olacağını düşünmediğim için Pro bana daha mantıklı gelmişti. Kaldı ki sistemim iyi olduğu için bir fark varsa dahi hissetmiyorum.

Benim de sistemin, linkini atmıştım birazdan kuruluma başlayacağım sizce Pro kurayim mi? Bir arkadaşımda aynı model cihaz var Home kurulu ama performans farkı konusunda net bir bilgi yok Home Pro arasındaki?

Benim de sistemin, linkini atmıştım birazdan kuruluma başlayacağım sizce Pro kurayim mi? Bir arkadaşımda aynı model cihaz var Home kurulu ama performans farkı konusunda net bir bilgi yok Home Pro arasındaki?
Görmüştüm hocam evet. Benim tavsiyem Pro kurun geçin. Bir sıkıntı yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı