Antivirüs kurduktan sonra yüksek CPU ve disk kullanımı

Ben de antivirus yükledim PC bozuldu. Formatlamam gerekti. Bence antivirus programlarini tam kurun, çünkü ben tam kurmamistim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz biraz eski olduğu için CPU kullanımı tavan yapıyor olabilir.Normal bence.
kurcalamadan önce degerler normaldi.güvenlik deliklerini secince tık atınca hepsine tekrar temızle dedım sonra degerler tavan yaptı.
Advanced System Care çok kötü bir programdır. Onun yerine Kaspersky Security Cloud indir. Linki: https://www.kaspersky.com.tr/free-cloud-antivirus
cok kasıyolar.gerek varmı kurmaya?bu pc oylesıne kullanıyorum.gerçek pc mde tt net koruması var onlar saglıyolar.o yuzden gerek duymuyorum fazla.

kurcalamadan önce degerler normaldi.güvenlik deliklerini secince tık atınca hepsine tekrar temızle dedım sonra degerler tavan yaptı.

cok kasıyolar.gerek varmı kurmaya?bu pc oylesıne kullanıyorum.gerçek pc mde tt net koruması var onlar saglıyolar.o yuzden gerek duymuyorum fazla.
Temizleme aşamasında zaten CPU kullanması normal.O sırada belleği tarayıp sorunları arıyor.Hiçbir işlem yapmazkende CPU tavan ise programı silmenizi öneririm.

Temizleme aşamasında zaten CPU kullanması normal.O sırada belleği tarayıp sorunları arıyor.Hiçbir işlem yapmazkende CPU tavan ise programı silmenizi öneririm.
sildim zaten.ara da sırada normal degerlere donuyor.ozellıkle chromedan olabilir.10 tane falan ıslem var gorev yonetıcısınde fırefox kullanmayı dusunuyorum.bir dahada yuklemem virüs programı faydasından cok zararı var

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı