ESET antivirus ücretsiz nasıl ındirilir?

Aktif koruma için iyi bir çözüm değildir. Kaspersky indirebilirsiniz.

Kaspersky - sizin ulkeinzde desteklemiyor falan diyor ESET ise Windows 10 LTSB desteklemiyor. Malwarebytes çalisti ve bende internetde falan trojan simlatorler var onalardan birini WinRAR olarak indirdim ekrana attım WinRAR'i cikartigim gibi sildi bana da cok koruma gerekli degil zaten. Ben bu gune kadar zaten hiç antivirus kullanmadim ilk defa kullanıyorum

Sorum olacak Malwarebytes premium trial 14 days yaziyor 14 gunden sonra Malwarebytes artik kullanamicak miyim?

Kaspersky - sizin ulkeinzde desteklemiyor falan diyor
Norton bakabilirsiniz. AntiVirus Plus şu an 70 TL. Norton AntiVirus Plus | PC veya Mac® için Zararlı Program ve Virüs Koruması (Norton'un yanlış pozitif oranı biraz yüksektir. Eğer bilinmeyen bir yazılım ya da crack tarzı bir şey kullanıyorsanız, güvenilir olduğunu düşünüyorsanız bile Norton bunları zararlı olarak işaretleyebilir.)
Sorum olacak Malwarebytes premium trial 14 days yaziyor 14 gunden sonra Malwarebytes artik kullanamicak miyim?
14 gün bittikten sonra gerçek zamanlı koruma otomatik olarak devre dışı kalır. Tarama amaçlı kullanabilirsiniz sadece. Tekrar söyleyeyim Malwarebytes gerçek zamanlı koruma için iyi bir çözüm değildir.

2 side çöp.

Fakat Malwarebytes 600 MB RAM kullaniyor isim bitdiginde Malwarebytes kapatmak zorunda kalıyorum.

Defender gerçek zamanlı korumayı aktif et.
Daha sonra ESET Online scanner yükle. Bu program sadece tarama için kullanılır. Haftada bir veya ayda bir tam tarama yaparsın kullanırsın. Böylece bilgisayarın da ekstra yük binmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı