ESET hangi sürüm kullanılmalı?

Yıllık da attım ama sen bilirsin. Sen kullan nasıl olsa ev kullanıcılarına atak önemsiz ve performans en önemli etken.
"Dahili sandbox ve Local Network Layer özelliklerinden bihabersiniz ama olsun." herkes yaptıktan sonra yapılanlar listesine hoş geldin. "DNA Detection, AI Motoru" aynı şey, tebrikler. "LiveGrid ve Live Guard" bu da bulutla aynı şey aslında, Kaspersky KSN gibi yani. Neredeyse virüsleri arada yakalıyor diye tebrik edeceksin.

"Çalıştığım tüm ortaklarımıza da mailler atarak ESET'i kaldırmalarını söyledim." Enterprise için ESET yerine Microsoft'la anlaşmak-talep etmek daha mantıklı, en azından kurulumlarını yapmaya kendileri geliyor.

Bu arada haklısın, Immunet bile nal toplatır :)
Son günlerde 5-6 kişiye yaptığım gibi burada saatlerimi harcayıp yukarıda yazılan asılsız bilgileri teker teker ortaya çıkaracağım, harcadığım zamana değmeyecek. Zira tartışmaya girdiğimde kazanamayacağım bir gruptasınız. O grubu da ufak bir araştırmayla öğrenirsiniz zaten.

O yüzden;

1656276270632.png

@Dutchman olmadı böyle. Ben açıkçası merak edip şu an son 10 yıla bakıyorum. Birebir kıyas olarak Bitdefender ve Kaspersky'a bakıyorum, o da Kaspersky'ı sevmediğim için. Bulursam ESET'in geçtiği yılları atacağım.

2020 yılında diğerleri ile başa baş çıkmış.
1656276622981.png

2012'de geçmiş. Gerisinde geride kalıyor, 2014'te de eşitti sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı