ESET neden bu kadar gömülüyor?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
ESET'in neden bu kadar fazla gömüldüğünü anlamıyorum. Diğer antiviruslerden bile daha kapsamlı bir veritabanı yok mu? Örneğin:

Yukarıdaki setupta virüs yok fakat setupun içerisinde Yandex'i kendiliğinden kuran bir araç var. Ve ESET'te bu yüzden uyarı vermiş. Diğer antiviruslerde ise böyle bir uyarı yok.

Bazı internet sitelerinde yıllardır keylerinin dağıtılması gibi saçmalıklarını saymazsak gayet kullanılabilir bir antivirus yazılımı olduğunu düşünüyorum ESET'in.

ESET'in neden bu kadar fazla gömüldüğünü anlamıyorum. Diğer antiviruslerden bile daha kapsamlı bir veritabanı yok mu? Örneğin:

Yukarıdaki setupta virüs yok fakat setupun içerisinde Yandex'i kendiliğinden kuran bir araç var. Ve ESET'te bu yüzden uyarı vermiş. Diğer antiviruslerde ise böyle bir uyarı yok.

Bazı internet sitelerinde yıllardır Key'lerinin dağıtılması gibi saçmalıklarını saymazsak gayet kullanılabilir bir antivirus yazılımı olduğunu düşünüyorum ESET'in.

ESET zaten güzel ama çok tercih edilmiyor. Ben de şahsen Kaspersky'ı daha çok seviyorum. Norton'da iyi. Onun haricindeki antivirüs programları çok iyi değil.

Geri
Yukarı