Eset Nod32 Antivirüs lisansı deneme sürümü olarak algılıyor

Beyza Çeliker

Hectopat
Daha fazla  
Satın aldım daha süresinin dolmasına çok var. Bilgisayarıma format atıldı kullanıcı adımı ve şifremi kaybetmiştim mail sayesinde buldum ama eset ikisini de girdiğim halde deneme sürümü diyor ne yapmalıyım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Eset zaten işe yaramaz boşuna almışsınız. Ardından kendi bile bezmiş olmalı ki lisans bile kaybolmuş :) Yapacaklarınız şunlardır. Aldığın firmada alışveriş kaydı kredi kartı ekstresi vb. dökümanlarla aldığına dair belge belirtip lisansını yenileyip yeni id, şifre paylaşmalarını isteyeceksin. Bence verdiğin para fazla değilse başka bir antivirüse geçip bu gibi şeylerle uğraşma. Sistemini de yazık etme.
Lisansı alırken e-postanı da kaydetti isen. Lisansı aldığın e-posta adresini buraya yazıp postana gelen id, şifre ile tekrar deneyin.
ESET :: Destek :: Kayıp lisans
Eğer yine deneme lisansı yazarsa, aldığın ürün ile yüklediğin sürümün aynı olduğundan emin olun. Aynı değilse veya aynı olsa bile Eset'i kaldırıp yeniden kurun lisansı tekrar deneyin.

Eset zaten işe yaramaz boşuna almışsınız. Ardından kendi bile bezmiş olmalı ki lisans bile kaybolmuş :) Yapacaklarınız şunlardır. Aldığın firmada alışveriş kaydı kredi kartı ekstresi vb. dökümanlarla aldığına dair belge belirtip lisansını yenileyip yeni id, şifre paylaşmalarını isteyeceksin. Bence verdiğin para fazla değilse başka bir antivirüse geçip bu gibi şeylerle uğraşma. Sistemini de yazık etme.
Lisansı alırken e-postanı da kaydetti isen. Lisansı aldığın e-posta adresini buraya yazıp postana gelen id, şifre ile tekrar deneyin.
ESET :: Destek :: Kayıp lisans
Eğer yine deneme lisansı yazarsa, aldığın ürün ile yüklediğin sürümün aynı olduğundan emin olun. Aynı değilse veya aynı olsa bile Eset'i kaldırıp yeniden kurun lisansı tekrar deneyin.

Hocam o kadar kötülemeyin ESET'i. Koruma sağlayıp virüsleri buluyor yinede.

Hocam o kadar kötülemeyin ESET'i. Koruma sağlayıp virüsleri buluyor yinede.
Kötülemesek baş tacı yapıyorlar. Kaç sene dememe rağmen hala kullanan var sonra virüs giriyor. Yok bana virüs giremez Eset var diyen çok var. Ayrıca kötülediğim bir yazılımı bir bildiğim var ki söylüyorum. Kaç senedir doğru düzgün bir iyi yönünü görmedim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı