ESET NOD32 Nasıldır ?

Eset veri tabanı en büyük virüs programıdır. En çok güncellemeyi alandır aynı zamanda da. Kullanıcı değerlendirmeleriyle en iyi virüs programı olmuştur. Eset en iyisidir. :)
Düzeltme: Yazdıklarım değişmiş olabilir 2 yıldır eset kullanıyorum tam sürüm. Bundan öncede tam sürüm norton kullanıyordum.

Son düzenleme:
Şimdi baktımda 2014 yılında sitemi yormaması ve sorunsuz olmasıyla memluniyette 1. olmuş. Ama virüs bulma skorunda 2. sıradaymış. 1. sırada bit defender var. Günümüzde listede yok nedense. :) Eseti 2 yıldır kullanıyorum 2. defa satın aldım. Sayenizde yeni ve daha iyi programları görmüş oldum 2 senede çok şey değişmiş. Anlaşan liste çabuk değişiyor bu bitsinde bit defender almayı düşünüyorum bide onu deneyelim. :) Ücretli olunca tanınmış programlar hep iyidir fazla fark yok. Ben nortondan da çok memlun kalmıştım ama eset biraz daha hafif ve veri tabanını çok sık güncellediği için benim daha çok hoşuma gitti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı