ESET Virüslere korundu yazıyor

Algılamaları kontrol eder misiniz? Tespit edilen dosyalar neler? Muhtemelen reklam zararlıları. Hitman.Pro bulamadıysa ESET karantinaya almış veya kaldırmıştır. NOD32 yerine Internet Security'nin deneme sürümünü kullanmanızı öneririm bu arada.

Ayrıca Araçlar>Günlük Dosyaları kısmından ESET'in tespit edilen zararlılar için uyguladığı işlemleri bulabilirsiniz.

O zararlılara eylem gibi bir ayar var mı?
Günlüğü göster diyorum ve o algılananların üstüne sağ tıklayınca:
Ekran Görüntüsü (338).png

Algılamaları kontrol eder misiniz? Tespit edilen dosyalar neler? Muhtemelen reklam zararlıları. Hitman.Pro bulamadıysa ESET karantinaya almış veya kaldırmıştır. NOD32 yerine Internet Security'nin deneme sürümünü kullanmanızı öneririm bu arada.

Ayrıca Araçlar>Günlük Dosyaları kısmından ESET'in tespit edilen zararlılar için uyguladığı işlemleri bulabilirsiniz.
Algılamış ancak temizlememiş.

5 Tarama yaptım ve hepsinde 4 tane algılama bulundu diyor ama temizlenen 5 in de de 0.Eki Görüntüle 1089828
UEFI bölümlerinde zararlı olarak görüyor. Malwarebytes indirip tarama yapın, sonuçları buraya atın.

Sorunun devamı halinde:

UEFI bölümlerinde zararlı olarak görüyor. Malwarebytes indirip tarama yapın, sonuçları buraya atın.

Sorunun devamı halinde:
Malwarebytes ile tarama yaptım ESET uyarı verdi ama malwarebytes temiz diyor:
Ekran Görüntüsü (342).png

@Er73748 @Dutchman
Ve crack falan diyor ben Crackli bir şey indirmedim ve indirmemde.

Yeni konular

Geri
Yukarı