ESET Virüslere korundu yazıyor

Devre dışı bırakmayın ESET'i. GTA V orijinal mi? Eğer öyleyse dosya doğrulama yapın. Ayrıca SmartSteam var sisteminizde, korsan kullanıyorsunuz. ESET sürekli olarak bunları algılıyor. Muhtemelen beyaz listeye almışsınız, bu sebeple de işlem yapmıyor.

Devre dışı bırakmayın ESET'i. GTA V orijinal mi? Eğer öyleyse dosya doğrulama yapın. Ayrıca smartsteam var sisteminizde, korsan kullanıyorsunuz. ESET sürekli olarak bunları algılıyor. Muhtemelen beyaz listeye almışsınız, bu sebeple de işlem yapmıyor.

GTA'nın içindeki steamapi.dll dosyası orijinal olmuyor mu?

@Er73748 @Dutchman hocam 3 Program ile tarama yaptım:
Ekran Görüntüsü (350).png
Ekran Görüntüsü (351).png
Ekran Görüntüsü (352).png

GTA'nın içindeki steamapi.dll dosyası orijinal olmuyor mu?
Korsanlarda da kullanılabiliyor diye biliyorum. SmartSteam baştan korsan zaten.

@Uçan adanalı Tarama sormadım, oyunlar orijinal mi yoksa korsan mı? Merak etmeyin korsan ise de yardımcı olacağız neticede oyunla alakalı bir sorun değil yaşadığınız.

Evet GTA V korsan :(
Tamam, sorun bundan kaynaklı. İşlem yapmamasının sebebi de muhtemelen ilgili dosyaları beyaz listeye aldığınızdan ötürü. Algılıyor, uyarıyor, fakat işlem yapmıyor. AV açık olsun, oyun moduna alırsanız oyunda olduğunuzda bildirim vs. göstermez. Güvenilirliği hakkında birşey söyleyemem, neticede kıran grubun insafına kalmış bir durum. Oynayacaksanız da en kısa zamanda indirimden, uygun fiyatlı güvenilir bir yerden GTA V orijinal olarak satın alın. Kafanız rahat olsun.

Tamam, sorun bundan kaynaklı. İşlem yapmamasının sebebi de muhtemelen ilgili dosyaları beyaz listeye aldığınızdan ötürü. Algılıyor, uyarıyor, fakat işlem yapmıyor. AV açık olsun, oyun moduna alırsanız oyunda olduğunuzda bildirim vs. göstermez. Güvenilirliği hakkında birşey söyleyemem, neticede kıran grubun insafına kalmış bir durum. Oynayacaksanız da en kısa zamanda indirimden, uygun fiyatlı güvenilir bir yerden GTA V orijinal olarak satın alın. Kafanız rahat olsun.
Hocam bir siteden indirmedim babam yükleyecekti oyunu gitmiş bir oyun satan yere yükletmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı