ESET vs Kaspersky

438943

Hectopat
Son zamanlarda ESET kendini bayağı geliştirdi, fakat Kaspersky hala olduğu yerde dönüp duruyor. Hangi antivirüs daha iyidir?

İkisi de eşit durumda bence şuan Eset eskiden çok kötüydü ama şuan kaspersky ile kafa tutacak seviyede ileride daha iyi olabilir.

İhtiyaca göre değişir, ESET fiyat politikası açısından kötü, ama koruma olarak iyi. Kaspersky fiyat olarak iyi, koruma olarak şu anda ESET'in bir tık gerisinde şahsi görüşüm.

İhtiyaca göre değişir, ESET fiyat politikası açısından kötü, ama koruma olarak iyi. Kaspersky fiyat olarak iyi, koruma olarak şu anda ESET'in bir tık gerisinde şahsi görüşüm.

Normal bir ev kullanıcısıyım 30 günlük bedava paketlerini kullanıyorum Kaspersky kullanırsam Security Cloud Free ESET kullanırsam NOD32 Free kullanırım.

Değişiyor. ESET baya pahalı Kaspersky ucuz. ESET tespit etme oranları iyi ve üst sürümlerinde "SandBox Analysis" özelliği sayesinde ben ESET'in koruma olarak daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak Kaspersky'ın da aktif zararlılara karşı koruması çok iyi ve "Sistem İzleyicisi" gibi özellikler çok iyi çalışıyor ve Kaspersky zararlı etkinlik olduğunda zararlı işlemin yaptığı her şeyi geriye alabiliyor. Yani ne istediğinize göre değişir.

Geri
Yukarı