ESET vs Kaspersky

• Konuyu başlatan 553730
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 847
Düşünmeden kaspersky, eset sorun çıkarabiliyor. Bazen sistem dosyalarını sildiğini vs. duymuştum.

Kime göre neye göre?
Yani istediğiniz şeye göre değişiyor.
Ancak ESET'in teknolojilerinin daha iyi, stabil ve gelişmiş olduğunu düşünüyorum.
Bilinen tehditlere karşı Kaspersky önde ancak ESET'in LiveGrid sistemi gerçekten iyi çalıştığını düşünüyorum.
Düşünmeden kaspersky, eset sorun çıkarabiliyor. Bazen sistem dosyalarını sildiğini vs. duymuştum.
Alakası yok. ESET en az FP oranına sahip AV.

Bir de satın mı alacaksınız yoksa Free olarak mı kullanacaksınız ve kaynak tüketimi sizin için önemli mi?

Kime göre neye göre?
Yani istediğiniz şeye göre değişiyor.
Ancak ESET'in teknolojilerinin daha iyi, stabil ve gelişmiş olduğunu düşünüyorum.
Bilinen tehditlere karşı Kaspersky önde ancak ESET'in livegrid sistemi gerçekten iyi çalıştığını düşünüyorum.

Alakası yok. ESET en az fp oranına sahip av.

bir de satın mı alacaksınız yoksa Free olarak mı kullanacaksınız ve kaynak tüketimi sizin için önemli mi?

Bana göre Kaspersky daha iyi ve daha teknolojik duruyor, Kaspersky Plus almıştım. Her özelliği bulunuyor neredeyse.

Bana göre Kaspersky daha iyi ve daha teknolojik duruyor, Kaspersky Plus almıştım. Her özelliği bulunuyor neredeyse.
Bende Kaspersky'ı seviyorum ve yeni tasarımı gerçekten iyi.
Ancak Kaspersky şu Plus ürünlerinden sonra sanırım tespit olarak sekteye uğradı bende kendi testlerimi yaptım ve önceki Kaspersky bence şuan daha iyi.
1 yıl düzelmesini beklemek gerek diye düşünüyorum.

Technopat Sosyalliler, Kaspersky'dan sponsorluk aldığı için her antivirüs önerisinin altına Kaspersky yazıyorlar normaldir anlarım. Eset'in ne gibi sistem dosyası sildiğini gördünüz acaba :D Bunlar boş laf bize kanıt gösterin. Ha vardır bir kaç tane virüsten dolayı sisteme bulaşmıştır ya da sistem exesiymiş gibi gösterip virüs olan şeyi silip yanlış sananda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı