Çözüldü eSIM Problemi - iPhone'da "Hücresel Plan Ekle" Görünmüyor

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 38B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Geçen yıl Aralık ayında Hepsiburada üzerinden aldığım SE 2020'de hücresel plan ekleme seçeneği bulunuyor. Öylesine bırakayım buraya.

29548301-D7A7-4DE9-B1EE-C115D3F59311.png

Arkadaşlar bende de oldu ve çözümü sizinle paylaşıyorum :) iTunes üzerinden restore ettiğinizde ( öncesinde iCloud yada iTunes yedeklemesi almanız gerekiyor.) sıfır yazılım yüklüyor tekrardan. Sıfırlama sonrası ilgili seçim Hücreselde geldi bende. Şimdi iCloud yedeğimi almıştım onu geri yüklüyorum tekrardan yazıyor olacağım.

Arkadaşlar tekrar selam iCloud geri yüklememde tamamlandı ve tekrar kontrol ettiğimde hücresel veri ekle seçeneği görünüyor durumunda olduğunu gördüm. Sıkıntı yaşayan arkadaşların sırasıyla

- iCloud veya iTunes yedeğini alması
- iTunes üzerinden Restore etmesi
- önce sıfır cihaz gibi açılması ve hücresel içinde geldiği kontrolü ( Ben kesin olsun diye bu adımı gerçekledim )
- en son tekrar sıfırlama ve iCloud veya iTunes yedeğini geri yükleme

adımlarını izleyerek ben çözüme ulaştım.

Son düzenleme:
@Mert eSim deneyeminiz nasıl geçiyor? Ücretler ve yaşadığınız sorunlar ve genel deneyim hakkında bilgi verebilir misiniz?

Yaklaşık 4 gündür uğraşıyorum ne yapsam olmadı, bireysel olarak yardımcı olma şansınız var mıdır, rica ediyorum. Bir türlü çıkmıyor bende hücresel plan ekle seçeneği.
@Mert

Geri
Yukarı