Eşit ağırlık için siber güvenlik bölümü var mı?

emircannnn

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben eşit ağırlıkçıyım ve eşit ağırlıktan ilerleyerek bir siber güvenlik eğitimi veren üniversiteye gider miyim? Yani eşit ağırlık bölümü için böyle bir üniversite var mı diye soruyorum. Ve varsa ilk kaç bine girerek bu üniversiteye katılabilirim?

Siber güvenlik için üniversite okumana gerek yok. Diploma içinse bilgisayar programcılığı oku geç. Udemy'de birçok güvenlik kursu var.

Merhaba. Ben eşit ağırlıkçıyım ve eşit ağırlıktan ilerleyerek bir siber güvenlik eğitimi veren üniversiteye gider miyim? Yani eşit ağırlık bölümü için böyle bir üniversite var mı diye soruyorum. Ve varsa ilk kaç bine girerek bu üniversiteye katılabilirim?
Eşit ağırlıkta bilgisayar ile ilgili bölüm olarak yönetim bilişim sistemleri var ama önemli olan bu meslekte ne kadar kendini geliştirdiğiniz üniversitenin bir yere kadar faydası bulunuyor.

Eşit ağırlıkta bilgisayar ile ilgili bölüm olarak yönetim bilişim sistemleri var ama önemli olan bu meslekte ne kadar kendini geliştirdiğiniz üniversitenin bir yere kadar faydası bulunuyor.

Peki hocam ben zaten hep kendimi geliştirmeye çalışıyorum bu okul için ilk kaç bine girmeliyim bir de şu 2 yıllık siber güvenlik üniversiteleri varmış o doğru mu?

Hocam açıkcası sıralamanız istediğiniz üniversiteye göre değişir ve iki yıllık dediğiniz üniverstilerde bölüm olarak sanırım bilgi güvenliği teknolojisi var.

Hocam açıkçası sıralamanız istediğiniz üniversiteye göre değişir ve iki yıllık dediğiniz üniverstilerde bölüm olarak sanırım bilgi güvenliği teknolojisi var.

Sizce ne yapmam daha iyi hangi üniversiteye gitmeliyim ve gideceğim için sıralamam kaç olmalı ve ön bilgiler olarak neleri öğrenmeliyim.

birçok bilir kişinin youtube'da videosu da var aslında bu konuyla ilgili ancak siber güvenlik alanını yazılımcılar ve yönetim bilişim mezunları domine ediyor şuanda

Geri
Yukarı