Eşit ağırlıkta ilk 1000 için ne yapılmalı?

Erhan bey

Femtopat
Daha fazla  
Gece gündüz yatmadan çalışmak mı yoksa ideal süre(7-8 saat) verimli çalışmak mı?
Tyt türkçe ortalama 23 net
Tyt sosyal 14 net
Tyt mat 10 net
Tyt fen 0
Ayt edebiyat 14
Ayt tarih 5
Ayt coğrafya 6
Ayt mat 4

Son düzenleme:
Değişken bir durum hocam siz nasıl en çok verimi alıyorsanız öyle yapmalısınız.

Planlı, sistematik düzenli çalışırsanız başarırsınız. Bir arkadaşım 1400. oldu adamın tek yaptığı okuldaki kursta öğrendiklerini tekrar etmek ve test çözmek. Her gün düzenli çalışırdı, saat önemli değil. Bugün bunu yapacağım yarın şunu yaparım derdi ve üşenmeden oturur yapardı.

Okula gidiyor musun? Dershane kurs vesaire?

Hocam bu sene kazanamadım dershaneye gitmiştim bu yıl temeli mi düzelttim 25 netlerdeydim 45 50'ye kadar çıktım sadece dershaneyle hiç ekstra olarak çalışmadım EA 290 bininci oldum bu sene dershaneye gitmeyi düşünmüyorum evde çalışacağım

Kendinize bir çalışma programı hazırlayıp ona göre çalışın gece veya gündüz fark etmiyor. Ben 2 saat gündüz 2 saat gece çalışıyordum.

Sonucunuz nasıl geldi hocam

Hocam bu sene kazanamadım dershaneye gitmiştim bu yıl temeli mi düzelttim 25 netlerdeydim 45 50'ye kadar çıktım sadece dershaneyle hiç ekstra olarak çalışmadım EA 290 bininci oldum bu sene dershaneye gitmeyi düşünmüyorum evde çalışacağım.

290kdan ilk 1000e çekerseniz harbiden helal olsun hocam.

Hocam bu sene kazanamadım dershaneye gitmiştim bu yıl temeli mi düzelttim 25 netlerdeydim 45 50'ye kadar çıktım sadece dershaneyle hiç ekstra olarak çalışmadım EA 290 bininci oldum bu sene dershaneye gitmeyi düşünmüyorum evde çalışacağım.

Sonucunuz nasıl geldi hocam.

Hocam ben 29 k yaptım. Çok çalışmanız lazım. Ben olsam bu durumda aralık ayına kadar TYT çalışıp orayı düzeltince Full AYT yapardım. Zaten AYT sözel fena durumda değil.

Geri
Yukarı