Eski amiral gemisi vs Yeni giriş segment

eski amiral gemisi telefon mu yoksa Yeni giriş segment telefon mu?

• Oy verenlerin toplamı
    38
Ben 2 yıllık amiral gemisi kullanıyorum, Poco F2 Pro, şu an bir sıkıntısı yok, batarya sağlığı %87'de benim için bir günü çıkartıyor akşama %40 bırakıyor, günlük kullanımım, sosyal medya ve YouTube ağırlıklı; kameraları bence gayet yeterli, video çekimi yok güzel 4k 60fps de müthüş çekiyor, daha 8K30fps de çekebiliyor ancak video kasıyor gibi oluyor, ekranı benim için çok iyi renkler beyaz dengesi vs. İstediğiniz gibi ayarlıyorsunuz.
Sağlamlık konusuna gelirsek 3-4 kez kılıfsız sağlam bir şekilde betona ve parkeye düşürdüm kasasında çizikler var camlarında hiçbir görünürde çizik yok (kılcal çizikler var)
Oyun konusunda açmadığı oyun yok.

2015'teki amiral gemisi iPhone ise şu anki giriş segment telefonları katlar. Değilse şu anki giriş segment telefonlar daha üstün. iPhone katlar dememin sebebi hala daha 6S kullanıyor olmam ve batarya dışında hiçbir sorun yaşamamam :)
Arkadaşımdaki 6s ile benim dandirik 21 çıkışlı reederı vs attırdığımızda benchmark yaparken cpuda 100 puanla falan geçmişti.

Ne dedik ki?

Reeder zaten rezalet.
Rezalet değil, Update almıyor onun dışında sonuna kadar memnunum. Arayüz gayet akıcı ve Discord ile Instagram'ı açıyor, TPye giriyor slaytlarımı okuyabiliyorum.
Telefondan ne istediğinizi gerçekten merak ediyorum, kamera dışı ne istiyorsunuz telefondan?

Şimdi amiral gemisi var amiral gemisi var. Giriş segment var giriş segment var. Neye göre bu dedikleriniz? Örneğin iPhone X'de giriş seviye sayılabilir Redmi'nin herhangi bir telefonu da.
iPhone X'in neresi giriş seviyesi? Bildiğiniz amiral gemisinin karşılığıdır tüm iPhone modelleri. Eski de olsa her iPhone amiral gemisi.

Arkadaşımdaki 6s ile benim dandirik 21 çıkışlı reederı vs attırdığımızda benchmark yaparken cpuda 100 puanla falan geçmişti.

Çok güzel cihaz. Kusurlarını sayacak olursam güneş altında kullanılamayacak seviyeye geliyor. Zaten eski işlemci kullandığından dolayı ısınıyor birazcık. Hiç termal bir sorun yokken normal havada, dış kasası metal olduğundan (Özellikle kılıfsız kullanıyorsanız.) kasa alev alıyor ve throttle baş gösteriyor. Bir diğer şikayetim de iOS 15. Keşke bu güncellemeyi yapmasaydım. 14 ile 15 arasında bayağı performans farkı oldu telefon eski olduğundan. Güncellemede sorun yok yani. Onun dışında kamerası falan hala taş gibi. Bazı çektiğim fotoğrafları aşağıya koyayım bari. Yaklaştırmadığınız sürece her şey çok iyi :D

IMG_3675.jpeg

IMG_3542.jpeg

IMG_3860.jpg

IMG_1991.jpeg

IMG_2925.jpeg

Bence amiral gemisi. Mi Mix 2 kullanıyorum zamanının amiral gemisi. Etrafımda ki insanlar telefonumu kullanınca çok şaşırıyorlar. Hem de performans açısından çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı