Eski arkadaşlara yüz fotoğrafı göndermek

NanoTe

Centipat
Arkadaşlar konudan alakasız ama biz eski arkadaşlarla yuzlerimizi atmıştık. Arkadaş eski sevgili gibi kişiler. Bunlar ileride sorun yaşatır mı? Şimdiki aklım o zaman olsaydı atmazdm.

Yaşatma ihtimali var. Arkadaşlarınla kavga edersin veya aranız bozulur karaktersiz bir kişi ise çok kötü rezil edebilir seni. Ancak bu fotoğrafa bağlı. Eğer ifşa gibi veya çirkin bir poz verdiyseniz dediklerim geçerli. Normal attıysanız pek bir şey olacağını sanmam.

Bozuk zaten ama öyle snap klâsik fotoğraf yani bir de şeyden o zamana kadar ben eski halimi ve tanımam dediğim için sakinlesiyorum.

Yaşatma ihtimali var. Arkadaşlarınla kavga edersin veya aranız bozulur karaktersiz bir kişi ise çok kötü rezil edebilir seni. Ancak bu fotoğrafa bağlı. Eğer ifşa gibi veya çirkin bir poz verdiyseniz dediklerim geçerli. Normal attıysanız pek bir şey olacağını sanmam.

İki üç defa başlığa ve içeriğe baktım. Hocam, ne olacak bundan? Yüzlerimizi demişsin, yüzlerimizin bilmediğim bir kelime anlamı var mı falan diye düşündüm başta.

Tedirginlik işte normal klasik fotograf ama tedirgin oluyorum işte.
Hocam içiniz rahat olsun. Dışarıda gezerken de yüzlerce kamera sizi çekiyor. Karşınızdan birisi elinde video açıp gezse sizler de orada çıkıyorsunuz. Yani o kişinin yapabileceği bir şey yok. Sizin fotoğrafınız la ne yapabilir? Muhtemelen yaşınız küçük diye düşünüyorum en fazla tipinizle falan dalga geçer yani. O fotoğrafı sağa sola yüklese bile bir şey olmaz. Milyarlarca fotoğrafı var internette insanların. Muhtemelen o arkadaşınız silmiştir bile.

Hocam içiniz rahat olsun. Dışarıda gezerken de yüzlerce kamera sizi çekiyor. Karşınızdan birisi elinde video açıp gezse sizler de orada çıkıyorsunuz. Yani o kişinin yapabileceği bir şey yok. Sizin fotoğrafınız la ne yapabilir? Muhtemelen yaşınız küçük diye düşünüyorum en fazla tipinizle falan dalga geçer yani. O fotoğrafı sağa sola yüklese bile bir şey olmaz. Milyarlarca fotoğrafı var internette insanların. Muhtemelen o arkadaşınız silmiştir bile.

14 kime Kore küçüktü bu olay 10 yaşında öldü klasik yüz fotolarindan.

14 kime Kore küçüktü bu olay 10 yaşında öldü klasik yüz fotolarindan.
Göre

Bende öyle düşünüyorum ama ileride utanç verici olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı