Eski Basım Harry Potter Kitapları alınır mı?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 756
Berbat. Yayınevi gram değerini bilmiyor serinin. Resimli baskıların 5. kitabı çıkalı aylar oldu yurt dışında bizimkilere soruyorum hala yolda yolda diyip geçiştiriyorlar 2 senedir.
Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nın resimli baskısından söz ediyorsunuz sanırım. Dediğiniz gibi, yurt dışında 2019'da başlamışlardı çalışmalara.

YKY'ye mail atıp sormak lâzım fakat çok büyük bir olasılıkla kâğıt maliyeti vesaire astronomik derecede arttığından bu topun altına girmiyorlar. Hoş, yayımlasalar bile 500-600 liradan aşağı satacaklarını düşünmüyorum.
500-600 çok olumlu bence hocam. 1000 üstü olacak.

Haklı olabilirsiniz. Şu kitabı 120 TL'ye almıştım internet üzerinden. Mağazalarda 190'a satılıyordu. Şimdiki fiyatına bakın: Amazon.com.tr
Hocam durum bu. Çizgi romanların fiyatına bakın. Yürüyen ölülerin tanesi 120 olmuş, 30dkda biten çizgi roman o da çok yavaş okursan. İp incecik.

Ben resimli baskılarının 4lüsünü 300e falan aldım ilk çıktıklarında şimdi fiyatlarına bakın. Yatırım bildiğiniz.

Vay be. Şimdi iki bin üç bin lira. Ben de poster almıştım 80'e. Şimdi 120 oldu. 110'a aldığım tüm set olmuş bin lira. 50'ye aldığım kitaplar 150 olmuş. Çok kötü yere gidiyoruz. Biraz önce de 20.yıl özel baskıların dördünü de aldım.

Vay be. Şimdi iki bin üç bin lira. Ben de poster almıştım 80'e. Şimdi 120 oldu. 110'a aldığım tüm set olmuş bin lira. 50'ye aldığım kitaplar 150 olmuş. Çok kötü yere gidiyoruz. Biraz önce de 20.yıl özel baskıların dördünü de aldım.
İyi yapmışsınız durum çok kötü.

Kesinlikle al. Bu yeni basımlar gerçekten rezalet. Eski kitap bir nostalji yaşatıyor içimi ısıtıyor tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı