Eski bilgisayar oyunları

Mert481

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. Bu konu altında birbirimize oyun tavsiyeleri verelim ve sizin en sevdiğiniz ya da ilk oynadığınız PC oyunu nedir arkadaşlar? Ben bir akrabamın PC'sinde GTA vc oynamıştım. En sevdiğim PC oyunları da RDR 2 Mafia 2 GTA V Crysis 3 Mount Blade Warband aklıma gelenler bunlar şu an. Sizde sevdiğiniz oyunları yazın 😀🖤

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat sakinleri. Bu konu altında birbirimize oyun tavsiyeleri verelim ve sizin en sevdiğiniz ya da ilk oynadığınız PC oyunu nedir arkadaşlar? Ben bir akrabamın PC'sinde GTA vc oynamıştım. En sevdiğim PC oyunları da RDR 2 Mafia 2 GTA V Crysis 3 Mount Blade Warband aklıma gelenler bunlar şu an. Sizde sevdiğiniz oyunları yazın 😀🖤

Benim GTA vc Half-Life Call of Duty 2 ve Prince of Persia serisi gerçekten güzel oyunlar benim için.

Benim GTA vc Half-Life Call of Duty 2 ve Prince of Persia serisi gerçekten güzel oyunlar benim için.

Half-Life nasıl yazmadım ya CS 1.6 ve Half-Life'da eski ve bir neslin unutulmaz oyunlarıdır bende severim.

Grand Theft Auto: Vice City oynamıştım 2013'te.

2001 liyim 7 8 yaşlarındayken oynamıştım PC yoktu bende o zamanlar 😀 çok sevmiştim öz abim değil de işte akrabamın PC'si abim sayılır yani oynarken polis gelince korkup onu çağırıyordum ne günlerdi ya.

Son düzenleme:
Bir de bir aralar deli gibi Metin2 oynardım efsun gelsin diye geceden bilgisayarı açık bırakırdım 3 4 kez fan bozulmuştu.

Geri
Yukarı