Eski bilgisayarımdan çıkan Hard Disk'i Arkadaşıma Verdim

Mundo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 1-2 hafta önce yeni bir bilgisayar topladım. Benim topladığım bu bilgisayar sonucunda bir tane açık gözlü arkadaşım eski bilgisayarımı istedi, eski bilgisayarımdaki SSD ve hard diski söküp ona verdim. Dosyalarım ve fotoğraflarım ona mı geçti? Yani, o bir hard disk alıp bilgisayara taktığında benim eski dosyalarımı falan görebilecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar arkadaşı yanlış anlamışsınız, diskleri sökmüş ve diğer parçaları arkadaşına vermiş.
Dikkatli okursanız ne anlatmaya çalıştığı zaten anlaşılıyor.
Emin misiniz? Burada yazana göre cevap verdik.
eski bilgisayarımdaki SSD ve hard diski söküp ona verdim.

He ama anlatmak istediği şu galiba. Arkadaşı yeni HDD alırsa dosyalara erişim sağlayabilir mi? Nedense ben böyle anladım.

Dostlar arkadaşı yanlış anlamışsınız, diskleri sökmüş ve diğer parçaları arkadaşına vermiş.
Dikkatli okursanız ne anlatmaya çalıştığı zaten anlaşılıyor.
Sen söyleyince farkettim, anlam karmaşası olmuş :D
Arkadaşlar, 1-2 hafta önce yeni bir bilgisayar topladım. Benim topladığım bu bilgisayar sonucunda bir tane açık gözlü arkadaşım eski bilgisayarımı istedi, eski bilgisayarımdaki SSD ve hard diski söküp ona verdim. Dosyalarım ve fotoğraflarım ona mı geçti? Yani, o bir hard disk alıp bilgisayara taktığında benim eski dosyalarımı falan görebilecek mi?
Hayır göremeyecek.

Emin misiniz? Burada yazana göre cevap verdik.

He ama anlatmak istediği şu galiba. Arkadaşı yeni HDD alırsa dosyalara erişim sağlayabilir mi? Nedense ben böyle anladım.
Cümleden iki tane anlam çıkıyor.
1- HDD ve SSD'yi söküp diğer parçaları arkadaşıma verdim.
2- HDD ve SSD'yi söküp arkadaşıma verdim.
Sanırım 1. cümleyi anlatmaya çalıştı konu sahibi.

SSD ve hard diski çözüp PC'yi ona vermiştir. Sonuçta arkadaşı PC'yi istemiş.
Cümleden iki tane anlam çıkıyor.
1- HDD ve SSD'yi söküp diğer parçaları arkadaşıma verdim.
2- HDD ve SSD'yi söküp arkadaşıma verdim.
Sanırım 1. cümleyi anlatmaya çalıştı konu sahibi.

Ha pardon. Çok anlam karmaşası oluşmuş.

Eğer HDD ve SSD'yi söküp PC'yi verdiyse sorun olmaz. SSD ve HDD'yi verdiyse olur.

Şimdi Türkçe'nin bu forumda neden bu kadar özenle korunmaya çalışıldığını anlıyorsunuzdur.
Eğer HDD ve SSD'yi söküp PC'yi verdiyse sorun olmaz. SSD ve HDD'yi verdiyse olur.
Yazacaktım arkadaş benden önce mesaj attı bile. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı