Eski bilgisayarımdan kalan parçaları nasıl değerlendirebilirim?

frknkkkk

Centipat
Arkadaşlar merhaba iyi günler. Asus GL553VW bilgisayarımda CPU hasarından dolayı anakartın tamamen değişmesi gerekiyor. Bunun için de bana 4500+ TL tamir ücreti verildi. Dolayısıyla yeni bilgisayar almaya karar verdim. Eski bilgisayarımın içindeki 16 Gb (8+8) DDR4 2133 mhz rami yeni bilgisayarımda kullanmayı düşünmüyorum. Msi GL65 modeli aldım ve içindeki ram 2660 MHz, 2133 takmak mantıksız olur sanırım. Bu ramleri satabilir miyim? Ayrıca cihazda çizik dahi yok. Kasası, ekranı, adaptörü kusursuz durumda. Bu parçalardan herhangi bir kazanç elde edebilir miyim? Teşekkürler.

Ayrı ayrı sahibinden.com da satsanız daha iyi olur eğer bilgisayarcıya götürürseniz size ölü fiyatı verir ilk olarak şunları satmak ile başlayabilirsiniz ramlar,ekranı,adaptörü,klavyesi,gpusu kısacası çalışabilir durumda olan her parçayı ayrı ayrı satarsanız bence en kötü 1000tl kazanabilirsiniz

Ramler dahil 1600 TL veren var, ben anlamadım bu işi gerçekten. Anlamadığım için 1600 iyi mi, daha beklesem mi onu da bilmiyorum. İlanı koyalı 1 saat oldu 10u geçik mesaj geldi çünkü.

Ramler dahil 1600 TL veren var, ben anlamadım bu işi gerçekten. Anlamadığım için 1600 iyi mi, daha beklesem mi onu da bilmiyorum. İlanı koyalı 1 saat oldu 10u geçik mesaj geldi çünkü.

Şuan standart bir 16gb ram 700tl civarında normal bir fiyat ama siz yine de parayı elden alın çok dolandırıcı vardır aman dikkat edin

Geri
Yukarı