Eski bilinmeyen oyun önerisi

Güncel versiyon secret of the monkey ısland'da varmış. Karıştı bir an.

Gothic çok güzeldir, sabrım çok kuvvetlidir dersen tavsiye ederim. RPG olarak beni daha tatmin eden bir oyuna daha pek rastlamadım. Kontrolleri berbat ve leş. Bunu bilerek düşün derim.

Risen, Gothic'in daha düzgün kontrollüsü denebilir. O da güzeldir bir gothic değilse de.

Fallout 1-2 sıra tabanlı savaş olsa da hikayesi ve grind sistemi çok iyi. Deneyebilirsin ama bu senede bu grafik ve mekaniklere katlanacak insan sayısı bir elin parmağını geçmez.

Deus Ex: GOTY güzel bir Cyberpunk oyundur, mod kurarak görüntüleri daha düzgün de yapabilirsin.

DMC serisinin yeni oyunları olsa da 2000'lerde olan oyunları da var. Hack&slash seviyorsan bak derim.

Fahrenheit: The ındigo prophecy, Detroit: Become Human yapımcılarından aynı tarzda bir oyun. Hikayesi güzel-ortalama arası. Gamepad yoksa tavsiye etmem.

Legacy of kain: Vampirli macera oyunu. Vampire masquerade gibi değil ama tam. İyidir.

Alien shooter: Dümdüz uzaylı vurmaca oyunu. Küçükken de keyif alırdım, hala oynatıyor kendini.

Castlevania'nın nispeten güncel oyunları da güzeldir, onlara da bak derim.

Bilim kurgu FPS arıyorsan chaser olabilir.

Korku- re tarzı kamera arıyorsan cold fear, biraz değişik hikayeli bir korku arıyorsan the suffering olabilir.

Hocam anladım bilim kurgu ve korku sevmem Psychonauts ve diğer attığım oyun tarzında önerebilir misiniz çok gerilimli oyunlar sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı