Eski bilinmeyen oyun önerisi

Ben gothic, Fallout 1 bile oynamış adamım, bana sorarsan her oyun oynanır. Bunun daha güncel bir versiyonu var sanırım, eski geldiyse ona bakabilirsin.

Hocam siz eskisiniz sizin önermeniz gerekiyor asıl bana. Bu arada güncel versiyonunu bulamadım link atabilir misiniz? Ama ben yine hepsini oynarım.

Hocam siz eskisiniz sizin önermeniz gerekiyor asıl bana. Bu arada güncel versiyonunu bulamadım link atabilir misiniz? Ama ben yine hepsini oynarım.

Hocam bu arada eski derken yanlış anlamayın eski oyuncu demek istedim yani oyunları tanıyorsunuz anlamında.

Son düzenleme:
Eski oyun önerisi istersiniz anlarım da neden bilinmeyen oyun istedini anlamadım. Böyle oyunları oynayınca marjinal olmuyorsunuz yalnız.

Oyun olarak Point Blank öneririm.

Eski oyun önerisi istersiniz anlarım da neden bilinmeyen oyun istersiniz anlamış değilim, bilinmeyen oyunları oynayınca marjinal olmuyorsunuz.

Oyun olarak point Black öneririm.

Hocam bilinmeyen derken şu an bilinen oyunlar genellikle kötü oyun oluyor tadında bırakılmış sonra mezarına girmiş oyun anlamında dedim. Eski oyunlarıda seviyorum.

Güncel versiyon Secret of the Monkey Island'da varmış. Karıştı bir an.

Gothic çok güzeldir, sabrım çok kuvvetlidir dersen tavsiye ederim. RPG olarak beni daha tatmin eden bir oyuna daha pek rastlamadım. Kontrolleri berbat ve leş. Bunu bilerek düşün derim.

Risen, Gothic'in daha düzgün kontrollüsü denebilir. O da güzeldir bir Gothic değilse de.

Fallout 1-2 sıra tabanlı savaş olsa da hikayesi ve grind sistemi çok iyi. Deneyebilirsin ama bu senede bu grafik ve mekaniklere katlanacak insan sayısı bir elin parmağını geçmez.

Deus Ex: GOTY güzel bir cyperpunk oyundur, mod kurarak görüntüleri daha düzgün de yapabilirsin.

DMC serisinin yeni oyunları olsa da 2000'lerde olan oyunları da var. Hack&Slash seviyorsan bak derim.

Fahrenheit: The Indigo Prophecy, Detroit: Become Human yapımcılarından aynı tarzda bir oyun. Hikayesi güzel-ortalama arası. Gamepad yoksa tavsiye etmem.

Legacy of Kain: Vampirli macera oyunu. Vampire Masquerade gibi değil ama tam. İyidir.

Alien Shooter: Dümdüz uzaylı vurmaca oyunu. Küçükken de keyif alırdım, hala oynatıyor kendini.

Castlevania'nın nispeten güncel oyunları da güzeldir, onlara da bak derim.

Bilim kurgu FPS arıyorsan Chaser olabilir.

Korku- RE tarzı kamera arıyorsan Cold Fear, biraz değişik hikayeli bir korku arıyorsan The Suffering olabilir.

Geri
Yukarı